W ten sposób Álex González dowiedział się, że ma zastąpić Michele Morrone w 'Toy Boy 2′


Aktor gra El Turco w drugim sezonie serialu


Álex González jednego dnia występuje w romantycznym filmie, takim jak Fuimos canciones / Brzmi jak miłość, a następnego wciela się w rolę nieodpartego złoczyńcy w Toy Boy. Aktor miał właśnie premierę serii w Atresplayer Premium (w późniejszym czasie seria zgodnie z umową trafi na Netflix), drugim sezonie tego erotycznego thrillera, który odniósł tak wielki sukces w środku pandemii. W sequelu gra El Turco, charyzmatyczną postać, która trafiła do niego niemal przypadkiem.

Początkowo tę rolę miał zagrać Michele Morrone, popularny ze względu na swój międzynarodowy sukces z filmem 365 dni, został wybrany przez Plano a plano i Atresmedia Televisión do roli El Turco. Jednak z powodu osobistego problemu aktor wypadł z obsady i musieli szukać drugiego mężczyzny zdolnego spełnić wykreowane oczekiwania.

Wybrano Álexa Gonzáleza, choć nie wiedział, że będzie następcą Morrone’a, dopóki nie nagrywali już przez miesiąc, jak sam aktor zdradził podczas rozmowy z Los40 na festiwalu Iberseries Platino. – Dowiedziałem się, że Michele Morrone zagra El Turco, kiedy kręciliśmy już przez miesiąc – wyjaśnił. „Kiedyś ktoś zapytał mnie o coś podobnego i dowiedziałem się. Nie wiedziałem o tym, ale tak, rzeczywiście, rola El Turco miała zostać odegrana przez niego”.


Álex González jako El Turco w T2 „Toy Boy” / Atresmedia

Aktor nie zna dokładnych powodów, dla których Michele Morrone w końcu nie mógł być w drugim sezonie Toy Boy, ale w pewnym sensie jest szczęśliwy, że mógł mieć tę rolę. Ponadto w pełni rozumie, że producent i sieć początkowo zdecydowali się na bohatera 365 dni. „Widziałam jego film i tak, to byłoby idealne dla tej serii.

Jeśli chcesz zobaczyć, jak Álex González gra okropnie złego (i seksownego) w drugim sezonie Toy Boy, pamiętaj: Atresplayer Premium co niedzielę przesyła na swoją platformę nowy odcinek. W zeszłym tygodniu platforma streamingowa miała premierę trzeciego odcinka.

Sprawdź także  `Elite': zwiastun czwartego sezonu serialu Netflix przedstawia nową tragedię, która czai się w Las Encinas

My już nie możemy doczekać się emisji na Netflix!

Udostępnij

Zostaw odpowiedź