TV Azteca przygotowuje remake „Doña Bárbara”, kto będzie protagonistą?


Powrót melodramatów do TV Azteca nastąpi wraz z jedną z najbardziej charakterystycznych telenowel ostatnich lat, „Doña Bárbara”. Kto zagra tę postać? 


Od kilku lat istnieją kultowe telenowele, które oczarowały wszystkich miłośników tych melodramatów, takie jak Cuna de Lobos, Mirada de Mujer, Rubí, Yo soy Betty la Fea / Brzydula czy ta, która sprowadza nas tutaj dzisiaj, Doña Barbara.

A faktem jest, że mistrzowskie kreacje Christiana Meiera, Génesis Rodríguez i oczywiście nieżyjącej już aktorki Edith González, sprawiły, że ta historia została uznana za jedną z najlepszych produkcji. Teraz TV Azteca chce przywrócić ją do życia, gdyż wykupiła do niej prawa. Oto, co powinieneś wiedzieć.

Remake Doña Bárbara TV Azteca, kto będzie bohaterem?

Kilka lat temu producenci z Ajusco zrezygnowali z wydawania kolejnych telenowel, które produkowali w swoich obiektach, zamiast tego postawili na programy reality show, które tak bardzo urzekły ludzi, takie jak MasterChef, Survivor czy Exatlón México, jednak niedawno zmienili zdanie.

Przed swoją śmiercią Alberto Ciurana ogłosił, że telenowele mogą pojawić się w programach jego stacji telewizyjnej, więc jakiś czas później, oprócz Mirady de Mujer i innych produkcji jego kanału a+, zaczęto nadawać Yo Soy Betty la Fea .

Teraz w sieciach społecznościowych krążą plotki, że TV Azteca przygotowuje remake Doñy Bárbary na 2022 rok, w którym miałaby wziąć udział Silvia Navarro, aktorka, która prawdopodobnie ożywiłaby złowrogą bohaterkę tej historii. Ta rola także byłaby jej triumfalnym powrotem do TV Axteca po latach przynależności do Televisy, a obecnie Telemundo.


Pogłoski o innych adaptacjach Doña Bárbara

Miłośnicy telenoweli, a zwłaszcza tych z TV Azteca, mają nadzieję, że tym razem prawdziwe są pogłoski o tym remake’u Doñy Bárbary, ponieważ krążą one od ponad roku, umieszczając tę ​​samą aktorkę jako bohaterkę, ale wcześniej na Televisie.

Sprawdź także  Będa to nowe Mia, Roberta i Lupita w remaku „Rebelde”

W połowie zeszłego roku mówiono, że producentka Nathalie Lartilleux powróci do Televisy, aby nakręcić nowy remake tej wspaniałej postaci z Silvią Navarro w roli głównej, choć krążyły również pogłoski, że do roli pretendowały także Sara Maldonado i Susana González .

Produkcja ta została zaplanowana na 2021 rok, jednak nigdy do tego nie doszło. Teraz plotki są przekazywane co do stacji telewizyjnej Ajusco, ale nie ma żadnych oświadczeń zaangażowanych osób, które by to potwierdzały lub zaprzeczały. Czy chciałbyś zobaczyć tę historię ponownie, ale teraz w telewizji Azteca?


Udostępnij

Zostaw odpowiedź