Teorie, które mogą wyprzedzić sezon 2 'La Venganza de las Juanas / Zemsta pięciu sióstr’


Powiemy Ci, jakie są luźne elementy, które można rozwiązać w możliwym drugim sezonie La Venganza de las Juanas


Kilka dni po premierze La Venganza de las Juanas (Zemsta pięciu sióstr 2021) stało się jedną z ulubionych serii publiczności, a fani już zwariowali, chcąc wiedzieć, czy będzie 2 sezon meksykańskiego serialu.

W przygotowaniu jest kilka luźnych końców, które mogą przewidywać drugą odsłonę serialu, ale należy zauważyć, że jak dotąd ani obsada, ani platforma streamingowa nie powiedziały nic oficjalnego.

W oczekiwaniu analizujemy zakończenie pierwszego sezonu La Venganza de las Juanas i postaramy się znaleźć teorie, które mogłyby doprowadzić do powstania drugiej części.

SPOILERY poniżej

Co się stanie z Victorem?

W ostatnich rozdziałach serii odkrywamy, że Víctor, rodzinny kierowca, jest tak naprawdę Marroquinem, ponieważ jest nieślubnym synem Rogelio, a ostatecznie jest katem własnego ojca.

I owszem, mamy rewindykację postaci, ale końce są luźne. Co się z nim stanie? Victor może być złoczyńcą drugiego sezonu i zdradzić swoje siostrzenice.Czy istnieje szósta Juana?

W oryginalnej kolumbijskiej telenoweli jest tylko pięć sióstr, ale koniec pierwszego sezonu mówi nam, że może być szósta Juana. Kto to będzie? Czy będzie siostrą Juaną?

Teorie mówią o możliwości, że Victor miał córkę, która może być kuzynką pięciu sióstr, lub że może to być nawet ciotka bohaterek. Chociaż nie byłoby to tak zaskakujące, gdyby była to po prostu kolejną siostrą, córka jakiejś kobiety, która również padła ofiarą antagonisty.

Duch Rogelio

Końcówka pierwszego sezonu jest dość zaokrąglona, ponieważ po usunięciu Rogelio, Miguela i Simóna moglibyśmy powiedzieć, że nie ma już zagrożenia dla dziewcząt, jednak możliwe jest, że dzięki mistycznym darom Juany Bautisty, duch jej dziadka Wróci, by ich nawiedzać z jakimś sekretem z przeszłości.

Sprawdź także  Te doy la vida - Meksyk - 2020

Inną możliwą narracją jest to, że jego magiczny pierścień trafia w ręce nowego antagonisty, który stara się zająć jego miejsce jako przywódca sieci handlu ludźmi prowadzonego przez dziadka Juanas.


Jak widać, serial pozostawia wystarczająco dużo luźnych zakończeń, aby móc pomyśleć o drugim sezonie, który bez wątpienia znów by nas zauroczył.

Udostępnij

Zostaw odpowiedź