Tak Sara Corrales wygląda jak „Cindy” w swoim nowym serialu


Sara Corrales podzieliła się obszerną zapowiedzią tego, jak będzie wyglądać postać, którą gra w swoim nowym serialu.


Kolumbijczyk powraca na mały ekran z ważnym projektem, który obiecuje podbić publiczność. Za pośrednictwem swojego konta na Instagramie aktorka opublikowała zdjęcie i film, aby oficjalnie przedstawić „Cindy”. 

Chociaż ograniczyła się do ujawnienia większej ilości szczegółów na temat tej postaci i projektu jako takiego, zasugerowała, że ​​będzie tancerką poledance. 

„Ta seria zawiera wszystko. Co za dreszczyk emocji, gdy widzisz na ekranie rezultaty tak wielu prac. Wkrótce opowiem Ci, jak się nazywa i gdzie możesz to zobaczyć. Po prostu mówię ci, że nadwyrężę się wraz z tym projektem i moją postacią, z Cindy”, pisała wraz z hashtagami „Sara Corrales” i „Meksyk”. 

W ciągu kilku minut post został wypełniony komentarzami od ponad trzech milionów obserwujących. 

„Co za wspaniałe ciało. Możesz zobaczyć ćwiczenie, które wykonujesz ”,„ Utalentowana i piękna ”, „Najlepsza”, „ Umieram, aby cię zobaczyć w tej serii”, to tylko niektóre z wiadomości. Przypomnijmy, że najnowszym dziełem Sary Corrales jest telenowela Quererlo todo, w której zagrała Sabinę. 

W tym czasie Kolumbijczyk był wdzięczny za możliwość, jaką dał jej producent Nacho Sada. 

„Sabina pasuje do wszystkiego, ponieważ jest kobietą z super silną energią, z ogromnym silnikiem zwanym Angelita, jej córką, i to właśnie miłość, którą do niej czuje, sprawia, że ​​popełnia pewne małe rzeczy. Jestem szczęśliwa i wdzięczna za sposób, w jaki mnie przyjęli ”- powiedziała w wywiadzie dla La Opinion. 

Podkreślił również znaczenie udziału w klasycznym melodramacie po długim sezonie narkoseriali. 

„To był już wystarczająco długi sezon, w którym obserwowaliśmy handel narkotykami, kartele i narkotyki. Myślę, że wystarczy ”, skomentowała.

Udostępnij
Sprawdź także  Falsa identidad 2: wszystko, co musisz wiedzieć o nowym sezonie

Zostaw odpowiedź