Światowy Dzień RBD: Rebel kończy 17 lat z serialem Netflix i trasą RBD?


Serial przedstawia nowe pokolenie uczniów Elite Way School, szkoły, w której osadzono meksykańską wersję akcji.


W ten poniedziałek fani meksykańskiej telenoweli Rebelde świętują Światowy Dzień RBD. W tym dniu przypada 17. rocznica rozpoczęcia fabuły, która odniosła sukces w kilku krajach w Ameryce i Europie. W tym roku fani mają mnóstwo powodów do świętowania.

Po ponownym spotkaniu zespołu dwanaście lat po rozstaniu, oczekiwania na koncert w 2022 roku tylko rosną. Ponadto Netflix przygotowuje na swojej platformie streamingowej nową wersję Rebelde, teraz w wersji seryjnej. Mimo to nowa produkcja gwarantuje wiele nawiązań do meksykańskiego sekstetu. Nawet z tą samą piosenką otwierającą i obietnicą kilku coverów.

Ponownie na Netflix

Netflix ogłosił nową wersję Rebelde na swojej platformie streamingowej. Gotowy do uruchomienia projektu serial pokazuje nowe pokolenie uczniów Elite Way School, szkoły, w której osadzono meksykańską wersję akcji. Nawiasem mówiąc, temat otwierający musical jest ten sam: Rebelde.

Dlatego fani mogą spodziewać się więcej coverów i ekskluzywnych piosenek dla nowej generacji Rebeliantów. Mimo to niektórzy bardziej konserwatywni już skrytykowali pomysł TUDUM, by zainwestować w reinterpretację projektu Cris Morena Group.

W nowej wersji występują Giovanna Grigio, Azul Guaita, Sergio Mayer Mori, Andrea Chaparro, Jeronimo Cantillo, Franco Masini, Lizeth Selene i Alejandro Puente.

Udostępnij
Sprawdź także  Amaia ogłasza datę premiery pierwszego albumu, a Rosalia świętuje

Zostaw odpowiedź