Supernova: nowa argentyńska produkcja, która pojawi się na Amazon Prime Video


Argentyńska i filmowiec przybywa z „”, emocjonalną i seksualną podróżą grupy młodych ludzi, dzięki której będą szukać własnego głosu, tożsamości i miejsca, do którego naprawdę przynależą


 zaczyna działać w międzynarodowych produkcjach. Więc wkrótce wyląduje na platformie  , argentyńskiej produkcji wyreżyserowanej przez . W komedii wystąpią   Diego Cremonesi.

Supernova  opowiada historię grupy młodych mężczyzn po trzydziestce, którzy próbują wypędzić i zakwestionować społeczną konstrukcję, zgodnie z którą wszystko musi być zaplanowane i na dobrej drodze, próbując znaleźć się na tej drodze. Emocjonalna podróż, osobiste i seksualne odkrycia. będzie miał premierę w 2022 roku na    , gdzie będzie dostępny w  całej Ameryce Łacińskiej i Stanach Zjednoczonych,a czy w Europie to się okaże. W Argentynie można go będzie również zobaczyć w otwartej telewizji na Canal 9.


Oprócz bycia reżyserem,  będzie również występować jako showrunnerka serialu. Producentami wykonawczymi są Agustin SacanellLucas RainelliDiego Ventura i .

Supernova  będzie miała 4 odcinki o 30-minutowej długości, które mają sprawić, że widz będzie się zastanawiał, podobnie jak bohaterowie, jaki jest ich własny głos.

Udostępnij
Sprawdź także  Zmarł Jordi Rebellón, szanowany lekarz Vilches z „Hospital central”

Powiązane posty

Zostaw odpowiedź