Sebastián Rulli komentuje swoją postać w Vencer


Sebastián Rulli wyjaśnił, dlaczego jego postać w Vencer el Pasado była najbardziej skomplikowana do interpretacji w jego karierze


Aktor wyróżnia się w obsadzie udanej historii wyprodukowanej przez Rosy Ocampo dla Televisy i Univision. 

W tej telenoweli Sebastián Rulli gra Mauro, człowieka, który przez całe życie miał wiele problemów i potrzeb. Właśnie te cechy sprawiają, że ta postać jest jak dotąd najbardziej złożona w jego karierze. 

W niedawnym wywiadzie zapewnił, że początkowo trudno mu było zasymilować konflikty, które „Mauro” ciągnął od dzieciństwa. 

„Szczerze mówiąc, jako aktorowi trudno było mi przyswoić jego problemy, aby przekazać jego prawdę. Chociaż historia jest wesoła i zabawna, postać jest bardzo mroczna, zobaczysz to. Jest postacią, która w rzeczywistości nie miała sieci społecznościowych. W pewnym momencie cierpi na fakt, że nie ma życia za granicą i to pokazuje, jak ważne są sieci społecznościowe ”- skomentował. 

„Życie czasami jest właśnie takie. Stawia przed sobą ściany i są ludzie, którzy zamiast otwierać drzwi lub przechodzić obok, myślą, że jedynym sposobem jest zburzenie ich a nie, tak nie jest” – dodał. 

Pomimo tego, Sebastián Rulli przyznał, że lubi wyzwanie, jakim jest zrozumienie i ożywienie go w Vencer el pasadoZ drugiej strony, w związku z premierą telenoweli dziś wieczorem w Univision, aktor zaprosił całą amerykańską publiczność do obejrzenia pierwszego rozdziału. 

„Polubicie to i połączy was jako rodzinę. Podniesie także świadomość znaczenia Internetu na lepsze i na gorsze strony” – powiedział. 

Udostępnij
Sprawdź także  Rozpoczynają się nagrania Rubi

Zostaw odpowiedź