Przedstawiają pierwsze promo nowej telenoweli „Mi fortuna es amarte”


będzie miała premierę 8 listopada na kanale Las Estrellas


W końcu wyszło pierwsze kolejnej telenoweli . Fabuła , będzie nowym projektem, który zacznie być pokazywany na początku następnego miesiąca.

W nowej meksykańskiej produkcji występują i Daviad Zepeda, z udziałem Chantal Andere, Sergio Sendela, Denia Agalianou i Michelle González w rolach antagonistycznych.

” jest produkowana przez Nicandro Díaza Gonzáleza i rozpocznie się 8 listopada na kanale Las Estrellas. Emisja przewidziana jest na 2021-2022r.jest adaptacją kolumbijskiej powieści „La quiero a morir / Kocham cię na zabój” autorstwa Luisa Felipe Salamanki. Jego adaptację wykonał Juan Carlos Alcalá i oczekuje się, że zostanie dobrze przyjęty przez meksykańską publiczność.

Historia tej nowej telenoweli opowiada o życiu Natalii () i Vicente (), dwojga ludzi, którzy przeżywają podobne sytuacje, a które skłaniają ich do życia pod jednym dachem.Natalia była kobietą wysokiej klasy, która straciła wszystko. Jej były mąż zostawił ją, by nawiązać związek z rzekomą najlepszą przyjaciółką Natalii, zostawiając ją na ulicy i bez pieniędzy.

To było 20 lat małżeństwa, które zostały odrzucone, ale los da jej drugą szansę na odbudowanie swojego życia.Z drugiej strony jest Vicente, człowiek o innej sytuacji społeczno-ekonomicznej niż Natalii, ale niestety popada w oszustwo finansowe, które również stawia go w bardzo trudnej sytuacji ekonomicznej.

Z powodu problemów Natalia i Vicente nie mają innego wyjścia, jak żyć pod jednym dachem i doświadczać niezliczonych sytuacji. 

Sprawdź także  „Centauro”: data premiery, zwiastun i obsada filmu akcji Netflix

Pierwsze promocje „Mi fortuna es amarte”

Niedawno za pośrednictwem Instagrama ukazała się pierwsza promocja nowej telenoweli. Produkcja Nicandro Gonzáleza ma już swój profil w serwisie społecznościowym, gdzie udostępniono do tej pory trzy publikacje.promocyjny trwa 20 sekund. Meksykańskie konto produkcyjne ma obecnie nieco ponad 7000 tysięcy obserwujących.

„Kiedy wszystko tracisz, pozostaje tylko zacząć od nowa” – to niektóre z fraz zasłyszanych w narracji materiału audiowizualnego „ Mi fortuna es amarte”.

Na filmie widać Davida Zepedę i Susanę González w pierwszych scenach fabuły. Chwile udręki i dużo dramatu ukazuje pierwszy materiał meksykańskiej produkcji.Najbardziej ekscytującą rzeczą w jest moment, w którym Natalia i Vicente spotykają się po raz pierwszy twarzą w twarz po utracie wszystkiego, co mieli w przeszłości.

Telenowela będzie emitowana o 20:30 czasu meksykańskiego, od poniedziałku do piątku.


Udostępnij

Powiązane posty

Zostaw odpowiedź