Od „The Squid Game” do „La casa de papel”: Park Hae-soo zastąpi Pedro Alonso jako Berlin w koreańskim remake’u, który zobaczymy w 2022 roku


Nieco ponad rok temu oznajmiono, że będzie przygotowywany koreański remake „La casa de papel”. Projekt rozwijał się od tego czasu i teraz warto zauważyć, że Park Hae-soo zajmie miejsce Pedro Alonso jako Berlin, czyli jedną z najbardziej lubianych postaci w hiszpańskim serialu Netflix


Hae-soo zyskał światową sławę dzięki ożywieniu Cho Sang-woo w „The Squid Game” , starego przyjaciela bohatera z dzieciństwa, który wydawał się być skazany na zwyciężenie, ale jest poszukiwany przez władze m.in. przez unikanie podatków. 

Hae-soo stwierdził również, że „ chciałby zagrać bardziej ludzkiego Berlina, więc będzie się bardzo różnił od oryginału”. Najważniejsze w Berlinie jest to, że zachowuje nazwę, a jego charakter radykalnie różni się od niezapomnianego Andrésa de Fonollosa granego przez Alonso.

Główną obsadę koreańskiej adaptacji „La casa de papel” uzupełnia Yoo Ji-tae jako nowy Profesor, Jong-seo jako Tokio, Lee Won-jong jako Moskwa, Kim Jin-hun jako Denver, Jang Yoon-jun jako Nairobi; Park Jung-woo jako Rio, Ji-Hun jako Helsinki i Lee Kyu-ho będzie Oslo. Ze swojej strony Kim Sung-ho przejmie reżyserię.

Zdjęcia do nowego „Domu z papieru” mają się rozpocząć pod koniec tego roku, a premiera odbędzie się w 2022 roku, dokładna data nie została jeszcze określona. Jego pierwszy sezon będzie składał się z 12 odcinków.


Udostępnij
Sprawdź także  Zbliża się premiera 'Luis Miguel la serie 3', a to opowiedział Diego Boneta

Zostaw odpowiedź