Natalia Téllez zagra w Meksykańskiej wersji 'I Love Lucy’


Ta produkcja Prime Video na nowo przedstawia klasyczną komedię z lat 50. w bardziej nowoczesnym ujęciu


Bez wątpienia I love Lucy (1951) jest jedną z najbardziej lubianych komedii wszech czasów, więc 70 lat później będzie miała swoją meksykańską wersję Todo por Lucy, w której zagra Natalia Téllez . 

Fabuła przedstawia na nowo życie bohaterki jako nowoczesnej kobiety, która chce być zakochana, ale nie chce rezygnować ze swojej indywidualności.

Daniel Tovar zagra Ricky’ego, męża Lucy; natomiast Andy Zuno i Daniel Haddad będą sąsiadami pary, którymi w oryginalnym serialu byli zabawni Ethel i Fred Mertz. 


wszystko dla lucy

I Love Lucy jest podstawą każdego serialu komediowego, jaki kiedykolwiek powstał – i jesteśmy zaszczyceni, że możemy go ponownie przedstawić z jego kluczowymi historiami i postaciami” – powiedział w oświadczeniu Leo Zimbrón z Endemol Shine Boomdog. 

„Wzięliśmy ten klasyczny serial i przekształciliśmy go w komedię romantyczną na 2021 rok. To było trudne i piękne zadanie, praca z fantastycznym talentem za kulisami i za kulisami. Nasza obsada uczyniła bohaterów swoimi własnymi, więc mamy bardzo aktualną relację między Lucy i Ricardo, a historie są pod każdym względem „życiem dzisiejszym” ”- dodał.

Pamiętajmy, że I Love Lucy jest uważany za jeden z najpopularniejszych sitcomów, ponieważ był emitowany przez prawie osiem lat i wystrzelił Lucille Ball oraz jej prawdziwego męża, Kubańczyka Desi Arnaza do sławy.

Nie ma jeszcze wielu szczegółów na temat daty premiery, ale możemy się spodziewać, że wkrótce pojawi się więcej zwiastunów meksykańskiej serii Prime Video.


Udostępnij
Sprawdź także  Aracely Arámbula nie chciała zagrać w La Patrona. Dowiedz się, dlaczego się zgodziła!

Zostaw odpowiedź