La venganza de las Juanas / Zemsta pięciu sióstr: wszystko, co musisz wiedzieć przed obejrzeniem serialu na Netflix


18 rozdziałów „La venganza de las Juanas / Zemsta pięciu sióstr” ma premierę dzisiaj, 6 października, na Netflixie, ale przed ich obejrzeniem warto poznać kilka ważnych informacji o serialu


Nowa adaptacja telenoweli „Las Juanas” napisanej przez Bernardo Romero w 1997 roku trafia na platformę streamingową. 

Podobnie jak pierwotna produkcja, historia opowiada o pięciu kobietach, które nie znają się, ale odkrywają, że mają to samo znamię. 

Jednak 'La Venganza de las Juanas’ obiecuje inne szczegóły, które mają na celu zmianę podejścia.

Według Jimeny Romero, córki Bernardo Romero i scenarzysty tej adaptacji, serial będzie miał sporo suspensu. 

„O każdej historii myślałem osobno. Chcieliśmy, aby prawie każda z nich była w stanie wykonać serię każdego z nich. Każdy naprawdę żyje swoją historią, ale spotykają się w pewnych chwilach. Opowiadamy pięć historii pięciu kobiet, które żyją własnymi dramatami, mają swoje sekrety i mierzą się z tym samym rodzajem konfliktu” – powiedziała Glamour México. 

Wspomniała też, że feminizm, braterstwo i odwaga to trzy słowa, które poprawnie definiują serial. 

La venganza de las Juanas / Zemsta pięciu sióstr jest w rzeczywistości sposobem na powiedzenie, że te kobiety nie są ofiarami swojej przeszłości, nikogo, to jest ich zemsta” – powiedziała. 

Jeśli chodzi o bohaterów, Jimena Romero zapowiedział, że „Juana Manuela”, grana przez Zurię Vegę, ma wiele do powiedzenia. Pisarka podkreśliła, że ​​jej rola jest zupełnie nowa, ponieważ w oryginalnej opowieści była bokserką. 

„Ważnym wyzwaniem i postacią, o którą musiałem się bardzo troszczyć, była Juana Manuela, ponieważ trzeba o nią dbać. Chciałam uhonorować fakt, że jest kobietą, która kontroluje swoje ciało i podejmuje własne decyzje bez możliwości osądzenia jej, gdyż nie istnieje w oryginale, a jej postać była bokserką” – wyjaśniła. 

„Czuliśmy, że to sposób na przeniesienie postaci do współczesności i wprowadzenie do stołu trudniejszych tematów” – dodała. 

Sprawdź także  Movistar ogłasza „Todos mienten”, nową serię autorstwa Pau Freixasa

Kto wciela się w główne role w La Venganza de las Juanas?

W tej historii występują Zuria Vega, Renata Notni, Oka Giner, Sofía Engberg i Juanita Arias.

Ile rozdziałów składa się na La Venganza de las Juanas

Serial Netflix składa się z 18 odcinków o długości od 30 do 48 minut.

Obejrzyj zwiastun La Venganza de las Juanas


Udostępnij

Zostaw odpowiedź