Kim jest meksykańska aktorka, która pojawia się w 'The Squid Game’?


Carla Fernanda Ávila ma 28 lat i przeprowadziła się do Korei Południowej w 2017 roku. W swoich sieciach społecznościowych podała kilka szczegółów dotyczących swojego krótkiego udziału w serialu


’The Squid Game’ wymiata na całym świecie i stał się prawdziwym zjawiskiem, prowadzi w rankingach najchętniej oglądanych serii na  Netflix . Sukces serialu jest tak wielki, że są duże szanse na to, że przebije takie serie jak „Stranger Things” i „La Casa de Papel”.

Przebojowy koreański serial opowiada o grupie osób z problemami finansowymi, które przyjmują zaproszenie do rywalizacji w grach survivalowych, które okazują się śmiertelnymi wyzwaniami, a wszystko to w zamian za soczystą nagrodę finansową. 

Podczas gdy większość obsady to Koreańczycy, niewielu wie, że meksykańska aktorka była częścią tego serialu. To Carla Fernanda Ávila, młoda kobieta z Guadalajary, która w 2017 roku przeprowadziła się do Seulu (Korea Południowa).


CARLA FERNANDA ÁVILA UCZESTNICZY W ROZDZIALE, W KTÓRYM PRZYBYWAJĄ CZŁONKOWIE VIP.

Meksykańska aktorka powiedziała, że ​​początkowo nie chciała ujawniać swojego udziału w serialu, ponieważ był bardzo krótki i ponieważ miała „złe doświadczenia” z agencją, która ją zatrudniła.

Jednak kilku przyjaciół aktorki rozpoznało ją i wysłało jej wiadomości, za co ostatecznie wyznała, że ​​to ona. Carla Fernanda Ávila pojawia się jako żywa rzeźba pokryta malowidłami na ciele w rozdziale, w którym pojawiają się członkowie VIP.

Meksykańska aktorka powiedziała, że ​​po raz pierwszy malowała ciało i malowali je przez kilka godzin. Ponadto powiedziała, że nie mogła się ruszyć, ponieważ farba odpadała.

Carla podkreśliła, że ​​było to pozytywne doświadczenie, ponieważ mogła pracować z kilkoma znanymi aktorami w Korei Południowej.


MEKSYKAŃSKA AKTORKA PODZIELIŁA SIĘ SWOIMI DOŚWIADCZENIAMI W SIECIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH.

Kim jest Carla Fernanda Ávila?

28-letnia meksykańska aktorka studiowała inżynierię finansów i przeniosła się do Korei Południowej w 2017 roku. Uczyła się koreańskiego przez 9 miesięcy, aż dostała swoją pierwszą okazję aktorską.


MEKSYKAŃSKA AKTORKA PRZENIOSŁA SIĘ DO KOREI POŁUDNIOWEJ W 2017 ROKU.

Carla pracowała jako statystka przy kilku koreańskich serialach. Niedawno brała udział w filmie „Space Sweepers”, który miał premierę na Netflix w lutym.

Sprawdź także  Luis Gerardo Méndez dołącza do meksykańskiego projektu ochrony rafy

Meksykańska aktorka powiedziała, że ​​musiała zrzucić 10 kilogramów i ufarbować włosy na jaśniejszy kolor, aby dostać więcej ról w koreańskich seriach.

Udostępnij

Zostaw odpowiedź