Julieta Venegas i Bad Bunny biorą udział w pierwszym albumie Tainy


Artyści wydali swoją współpracę na singlu „Lo Siento BB:/”


i biorą udział w „Lo Siento BB:/”, pierwszym singlu z pierwszego albumu znanego portorykańskiego producenta i artysty , który ukazał się we wtorek.

W rozmowie z Efe producentka i meksykańska oraz autorka tekstów powiedziała, że pomysł na wspólną pracę wyszła od producenta z Portoryko.

„Kiedy usłyszałam, co przygotował, naprawdę spodobało mi się wszystko, co zrobił i przedstawił ten utwór, a dzięki mojej córce jestem fanem od ponad roku” – powiedziała meksykański .

Chociaż nie mógł być obecny podczas rozmowy, Bad Bunny wskazał Efe w pisemnej wiadomości, że „ma halucynacje” z tego doświadczenia, ponieważ pomimo wielu prac u producenta, fakt bycia w stanie „dzielić się głosami” z Julietą Venegas to dla niego coś niesamowitego.

„To coś, czego nigdy sobie nie wyobrażałem i dlatego napełnia mnie tak wieloma emocjami” – oznajmił.

To emocja, którą dzieli Venegas i która dodaje do najbardziej zabawnej części doświadczenia.

„Jako artysta od wielu lat angażuję się w eksperymenty i zmiany. Uważam, że sztuka jest najbardziej przeciwieństwem tego, co statyczne i ze wszystkim, przez co przeszliśmy z pandemią, wierzę, że wszyscy chcemy się bawić, dobrze współpracować, aby dobrze się bawić ”, zadeklarowała artystka.

Dlatego nie zastanawiała się nad tym, komponując nostalgiczne i zmysłowe wprowadzenie do tematu, które zaprezentowała ze swoim fortepianem i nieomylnym głosem, choć czasami teksty brzmią dla niej dość nietypowo.

„Sin miedo, papito, ven y dame más / Bez strachu tatusiu przyjdź i daj mi więcej” śpiewa w piosence artystka, a gdy powtarza to w wywiadzie, śmieje się, gdy tłumaczy, że to coś, co wyszło „naturalnie” i że ma jej efekt końcowy ”jest szczęśliwa i bardzo zadowolona”.

„Lo Siento BB: /” to otwierający kawałek „DATA”, pierwszego studyjnego albumu Tainy, który po raz drugi z rzędu został nagrodzony tytułem „Producent Roku” na ostatniej odsłonie Latin Billboards.

Ponadto w zeszłym tygodniu otrzymał cztery nominacje do Latin Grammy w kategoriach album roku jako producent „El último tour del mundo” Bad Bunny; piosenka roku dla „Agua”, tytułowego utworu z najnowszego filmu z postaciami SpongeBoba; i rywalizuje sam ze sobą z „Agua” i „Dákiti”, w najlepszej piosence miejskiej.

„To pierwszy singiel i cieszę się, że udało mi się to zrobić z dwoma artystami, których bardzo podziwiam. Z Benito (Bad Bunny), z którym wykonałem wiele prac i z Julietą, której jestem fanem. To jest mój cel na resztę piosenek ”, wskazał artysta.

Chce włączyć prace ze swoimi przyjaciółmi, takimi jak Anuel AA, J Balvin, Jhay Wheeler, Rauw Alejandro i Myke Towers oraz z innymi „nieoczekiwanymi”, z którymi wcześniej nie pracował.


Udostępnij

Zostaw odpowiedź