Danna García potwierdza projekt z Netflix, poznaj szczegóły!


Piękna kolumbijska Danna García olśniła wszystkich na dywanie Premios Platino w Madrycie w Hiszpanii i pokazała, że ​​już rozpoczyna nowy projekt


Jedną z najbardziej kochanych aktorek przez publiczność telenowel jest niewątpliwie Danna García, która jest teraz gotowa ponownie do nagrywania i ma zamiar pokazać więcej swojego talentu.

I chodzi o to, że piękna Kolumbijka nie tylko olśniła wszystkich na dywanie Premios Platino, które odbyły się w Madrycie w Hiszpanii 3 października 2021 r., ale także ujawniła, że ma miejsce ​​jej kolejna podróż, aby nagrać nowy projekt, jest gotowa na pracę z gigantem .

Po prostu wybieram się w poniedziałek, aby nagrać nowy dla , więc jeżdżę tu i tam” – skomentowała podekscytowana przed kamerami Hello!


Zgodnie z oczekiwaniami fani natychmiast zaczęli spekulować, czy może to być nowy , ponieważ odkąd ogłosił kontynuację udanej telenoweli, wiele się mówi o obsadzie.

Jednak w czerwcu tego roku wcielająca się w Normę Elizondo zapewniła, że ​​nie posiada informacji o swojej obecności w kontynuacji kultowej telenoweli.

„Nie wiem nic o , nie jestem na bieżąco z tym, jak idzie projekt, nie kontaktowałam się ponownie z , więc jeśli miałeś jakieś wątpliwości, to jest odpowiedź, Dzisiaj Nie jestem częścią projektu. Ale jestem pewna, że jeśli Julio Jiménez to napisze, będzie to sukces ”- powiedziała wtedy García.Należy pamiętać, że ostatnią produkcją, w której piękna Danna García było „El Señor de los Cielos” (2020), gdzie zagrała Violetę Estrellę.

Wcześniej brała także udział m.in. w “Por amar sin ley”, “Lo imperdonable”, “Bella calamidades / Odmienić los”

Sprawdź także  Tak wygląda dziś Iran Castillo, 18 lat po 'Clase 406'

Udostępnij

Powiązane posty

Zostaw odpowiedź