Czy Livia Brito zagra w „La Piloto 3”?


Kubańska aktorka udostępniła na swoim koncie na Instagramie kilka filmów, w których zapytała, czy chcieliby zobaczyć trzeci sezon serialu


Pogłoski o roli Livii Brito w trzeciej części „La Piloto” zaczęły nabierać mocy, odkąd aktorka zasugerowała to w kilku filmikach na portalach społecznościowych.

35-letnia aktorka, która obecnie występuje w jednej z najchętniej oglądanych telenowel Univisión (La desalmada), udostępniła na Instagramie kilka filmów, w których sugeruje możliwość ponownego wystąpienia w tej produkcji.Melodramat La Piloto został pierwotnie wydany w 2017 roku i ma dwa sezony. W związku z sukcesem pierwszej odsłony platforma streamingowa zdecydowała się wydać drugi sezon. Dwa sezony mają łącznie 161 odcinków, pierwszy ma 80, a drugi 81. Drugi sezon miał swoją premierę rok po pierwszym, czyli w 2018 roku.

Oprócz Livii Brito w produkcji wzięli udział inni aktorzy z dużym doświadczeniem, tacy jak Arap Bethke, Juan Colucho, María de la Fuente, Tommy Vázquez i Stephanie Salas.Podczas tej wspaniałej podróży Yolanda udaje się transportować narkotyki do krajów takich jak Meksyk, Kolumbia i Ameryka Środkowa, ale zostaje też zdradzona przez swoich przyjaciół, aby uniknąć wpadnięcia do więzienia.


Livia Brito jest jedną z ulubionych postaci aktorskich w meksykańskiej telewizji i nic dziwnego, że teraz przejmuje stery jednej z produkcji, które pozytywnie pomogły jej w karierze.

„La Piloto 3” na Netflix

Livia Brito daje życie „Yolandzie Cadenie”, młodej kobiecie, która od dzieciństwa marzyła o zostaniu pilotem, ale kiedy jej się to udaje, zostaje pilotem, który przewozi nielegalne substancje do różnych krajów.

Po zakończeniu drugiego sezonu fani czekali na trzecią odsłonę, ale do tej pory nie została ona wydana.

Sprawdź także  Señorita 89: nowa seria Pantaya, która pokaże podłe tło konkursów piękności

Niedawno kubańska aktorka zamieściła na swoim koncie na Instagramie kilka publikacji, w których zasugerowała, że ​​może wrócić z nową historią w fabule. „Yolanda Cadenas” zaskoczyła swoich fanów dwoma filmami w swoich Story.

W materiale audiowizualnym Brito pojawia się idąc w kierunku helikoptera, ponieważ „wyszła na spacer”. W tej samej publikacji aktorka zapytała swoich fanów, czy zechcieliby ponownie poczekać na trzeci sezon serialu.

Pierwszy sezon serialu La Piloto został uruchomiony przez sieć Univisión, a drugi za pośrednictwem kanału Las Estrellas. Teraz możliwe, że trzecia część byłaby wykonana przez platformę Netflix, gdzie w Ameryce Łacińskiej obecnie ma bibliotece oba sezony.

Kubańska aktorka przeżywa wspaniały moment w swojej karierze ze względu na główną rolę, jaką gra z José Ronem w „La desalmada”. Teraz, wraz z możliwym powrotem jako „Yolanda” w La Piloto, artystka jeszcze bardziej podbiłaby publiczność.

Udostępnij

Zostaw odpowiedź