Czy Livia Brito zagra w „La Piloto 3”?


Kubańska udostępniła na swoim koncie na Instagramie kilka ów, w których zapytała, czy chcieliby zobaczyć trzeci serialu


Pogłoski o roli Livii Brito w trzeciej części „” zaczęły nabierać mocy, odkąd zasugerowała to w kilku filmikach na portalach społecznościowych.

35-letnia aktorka, która obecnie występuje w jednej z najchętniej oglądanych telenowel Univisión (La desalmada), udostępniła na Instagramie kilka ów, w których sugeruje możliwość ponownego wystąpienia w tej produkcji.Melodramat został pierwotnie wydany w 2017 roku i ma dwa sezony. W związku z sukcesem pierwszej odsłony platforma streamingowa zdecydowała się wydać drugi . Dwa sezony mają łącznie 161 odcinków, pierwszy ma 80, a drugi 81. Drugi miał swoją premierę rok po pierwszym, czyli w 2018 roku.

Oprócz Livii Brito w produkcji wzięli udział inni aktorzy z dużym doświadczeniem, tacy jak , Juan Colucho, María de la Fuente, Tommy Vázquez i Stephanie Salas.Podczas tej wspaniałej podróży Yolanda udaje się transportować narkotyki do krajów takich jak , Kolumbia i Ameryka Środkowa, ale zostaje też zdradzona przez swoich przyjaciół, aby uniknąć wpadnięcia do więzienia.


jest jedną z ulubionych postaci aktorskich w meksykańskiej telewizji i nic dziwnego, że teraz przejmuje stery jednej z produkcji, które pozytywnie pomogły jej w karierze.

” na

daje życie „Yolandzie Cadenie”, młodej kobiecie, która od ństwa marzyła o zostaniu pilotem, ale kiedy jej się to udaje, zostaje pilotem, który przewozi nielegalne substancje do różnych krajów.

Po zakończeniu drugiego sezonu fani czekali na trzecią odsłonę, ale do tej pory nie została ona wydana.

Sprawdź także  Kim jest Carlo Costanzia, nieznany syn Mar Flores, który triumfuje w 'Toy Boy'

Niedawno kubańska aktorka zamieściła na swoim koncie na Instagramie kilka publikacji, w których zasugerowała, że ​​może wrócić z nową historią w fabule. „Yolanda Cadenas” zaskoczyła swoich fanów dwoma filmami w swoich Story.

W materiale audiowizualnym Brito pojawia się idąc w kierunku helikoptera, ponieważ „wyszła na spacer”. W tej samej publikacji aktorka zapytała swoich fanów, czy zechcieliby ponownie poczekać na trzeci sezon serialu.

Pierwszy sezon serialu La Piloto został uruchomiony przez sieć Univisión, a drugi za pośrednictwem kanału Las Estrellas. Teraz możliwe, że trzecia część byłaby wykonana przez platformę , gdzie w Ameryce Łacińskiej obecnie ma bibliotece oba sezony.

Kubańska aktorka przeżywa wspaniały moment w swojej karierze ze względu na główną rolę, jaką gra z José Ronem w „La desalmada”. Teraz, wraz z możliwym powrotem jako „Yolanda” w La Piloto, artystka jeszcze bardziej podbiłaby publiczność.

Udostępnij

Powiązane posty

Zostaw odpowiedź