Chenoa ogłasza nowy projekt


Piosenkarka wyraziła to bardzo podekscytowana na swoim instagramie


Chenoa ogłasza swoje nowe prace. Artystka zapowiedziała w środę, 13 października, nadejście swoich nowych projektów muzycznych: „Chcę, żebyście zobaczyli, posłuchali i tak dalej! Aż się denerwuję”, wyraziła chichotem w publikacji.

Od 2016 roku nie słyszeliśmy nowego albumu urodzonej w Argentynie wokalistki. W szczególności od czasu, gdy jego siódmy album Soy Humana został wydany z większym entuzjazmem. Ostatni raz słyszeliśmy o Chenoa we wrześniu 2019 roku, kiedy współpracował z Barei, aby wydać Las Chicas Buenas. Do tego należy dodać utwór Puzzle with Soraya, który umieściła na swoim albumie Luces y Sombras.

Jednak wiadomością, która najbardziej zaskoczyła jej fanów, była współpraca z jego koleżanką z pierwszej edycji Operación Triunfo, Natalią Rodríguez, znaną po prostu jako Natalia, nad utworem  Slow, 23 lipca tego roku. Ta radosna i zabawna piosenka wyznaczyła nowy etap w karierze Chenoa. Wiadomość, która oprócz pozostawienia nas z otwartymi ustami, przyniosła zmysłowe zdjęcie obu opublikowane w sieciach, ponieważ nosiły dość mocny wygląd

Teraz mamy tylko lustro przy publikacji opublikowanej przez artystkę Cuando tú vas przy tej nowej wiadomości. Reakcja publiczności jest pozytywna, bo w wyróżnionych komentarzach widać jedynie chęć fanów, by usłyszeć, co nowego nadchodzi. „Denerwujesz się? A co z nami? Hahahaha z dużym pożądaniem, ale naładowanym dobrą cierpliwością. Idź dalej !! 🔥”, wyraził fan.Nadal nie wiemy, czy to nowa piosenka, współpraca, czy świetny album, który wyda, ale to, co wiadomo, to fakt, że Chenoa wraca tupiąc.

Udostępnij
Sprawdź także  Słuchanie muzyki latynoskiej wzrosło o 16% w 2020 roku

Zostaw odpowiedź