Carlos Vives jest ekscentrycznym nauczycielem muzyki w „El club de los graves” Więcej szczegółów!


W nowej superprodukcji +, której premiera odbędzie się w 2022 roku, zagra ekscentrycznego nauczyciela muzyki Amaranto Molinę


Uwielbiany kolumbijski i autor tekstów, , po raz kolejny pokaże swoje wielkie oblicze jako w nowym serialu + zatytułowanym „”.

Nowa superprodukcja, która zaczęła już nagrywać w różnych miejscach w Kolumbii, zawiera oryginalne piosenki skomponowane przez Vives’a, a także utalentowaną obsadę młodych ów i aktorek.

” opowiada historię Amaranto Moliny, granego przez Carlosa Vivesa, niekonwencjonalnego nauczyciela muzyki, który przychodzi uczyć w szkole specjalizującej się w edukacji muzycznej, rządzącej się starożytnymi formułami, a która ignoruje uczniów, którzy nie spełniają standardów.

Dyrektor instytutu, Eduardo Kramer, grany przez Juliána Arango, co roku wybiera pięciu uczniów – nazywanych „Los Agudos” – do dołączenia do prestiżowego Teen Band tej szkoły.Tym samym Profesor Molina zostanie nauczycielem w „Los Graves”, grupy studentów, którzy są wykluczeni z selekcji, ponieważ ich talent nie odpowiada rynkowym standardom.

Jednak ekscentryczny nauczyciel będzie bardzo dobrze współpracował z tymi młodymi ludźmi, aby leczyć rany i inspirować każdego do wyrażania swoich wyjątkowych talentów.

Ważne jest, aby pamiętać, że ten wspaniały będzie miał 10 odcinków po 30 minut każdy.

W skład „El club de los graves” wchodzi wielkich gwiazd 

Wspaniała „El club de los graves” z udziałem Carlosa Vivesa została uzupełniona przez: Catalina Polo („Martina”), María Fernanda Marín („Lala”), Manuela Duque („Roxana”) , Salomé Camargo („Cami”), Elena Vives („Amalia”) i Brainer Gamboa („Romario”).

Obecni będą także Kevin Bury („Pa-Pi-Yón”), Gregorio Umaña („Raphaelo”), Pitizion („KJ”), Juan Manuel Lenis („Peter”), Juan González („Dardo”), Giseth , Deisy i Zoila Mariano („Trojaczki”) oraz Luis Fernando Salas („Ocampo”).

Sprawdź także  Netflix pokaże kobiece spojrzenie na meksykańskie zapasy w „Contra las cuerdas / Na łopatki”

, który będzie miał premierę początkowo w Ameryce Łacińskiej w 2022 r., a następnie w pozostałych częściach świata, jest produkowany przez The Walt Disney Company Latin America, które zobowiązało się do tworzenia treści istotnych lokalnie, w tym przypadku w Kolumbii, dla usługi przesyłania strumieniowego we współpracy. z domami produkcyjnymi w regionie i dodaniem lokalnych talentów.


To nie pierwszy raz, kiedy Vives nakręcił produkcję z Disney, ponieważ zdobywca Grammy i Latin Grammy wykonuje piosenkę „Colombia, Mi Encanto”, piosenkę, która pojawia się w zwiastunie filmu animowanego „Encanto” , autorstwa producenta Lin Manuela Mirandy, która wejdzie do kin 24 listopada z głosami znanych kolumbijskich aktorów, takich jak María Cecilia Botero, Angie Cepeda i Carolina Gaitan.

Udostępnij

Powiązane posty

Zostaw odpowiedź