Zwiastun „Insiders”: Najwa Nimri przedstawia pierwszy i tajemniczy hiszpański reality show Netflixa


Wraz z niedawną premierą piątej części „La casa de papel” stało się jasne, że muszą wykorzystać obecność Najwy Nimri do zaprezentowania społeczeństwu„”, pierwszego Netflixa w Hiszpanii


Zaprezentowano tajemniczy konkurs, o którym niewiele szczegółów zostało nam przekazanych, ale już widać pierwsze postępy.

i przedstawiona jest jako mistrzyni ceremonii, w czymś, co wydaje się być domem „Big Brothera” należącym do Netfli. Odkrywamy coś na temat założenia tego konkursu: jego dwanaście zawodnicy nie wiedzieli, że są w środku od pierwszego dnia.

W poszukiwaniu możliwości pokazania ich takimi, jakimi są, zawodnicy myśleli, że są w końcowej fazie castingu, podczas gdy w rzeczywistości byli już nagrywani w tajemnicy, aby zobaczyć, jak się zachowują poza kamerą.

Eksperyment telewizyjny wyprodukowany przez iZen dla , który odbywa się na planie o powierzchni 1600 metrów kwadratowych, ma oprócz 70 ukrytych kamer także 250 ukrytych mikrofonów.

„Dwunastu uczestników wierzy, że biorą udział w końcowej fazie castingu, aby wziąć udział w . Ale są już w środku, nie wiedząc o tym. Od pierwszego dnia” – kontynuuje  . „Jak możesz sobie wyobrazić nagranie dwunastu osób, nie zdających sobie z tego sprawy, to nie lada wyzwanie. Techniczne wyzwanie, bo jest tam pełno kamer, nawet jeśli ich nie widać. I ludzie, ale zostało to zrobione. Zrobili” – mówi, przechodząc przez pomieszczenia stojące za budynkiem .  – „I tutaj mam wam opowiedzieć o spoilerach. Czy zachowujemy się tak samo, gdy myślimy, że jesteśmy nagrywani, czy też zmieniamy nasz sposób działania, wiedząc, że nikt nas nie widzi? Witamy w Insiders”, podsumowuje , a teraz prezenterka.

Nadal tajemnicą jest dynamika i kryteria, które będą określać, kto wygra dużą nagrodę, wynoszącą sto tysięcy euro, w tym reality show.

Sprawdź także  Pasión de gavilanes 2, oficjalny zwiastun: tragedia i dramat to pierwsze spojrzenie na telenowelę [AKTUALIZACJA]

Udostępnij

Powiązane posty

Zostaw odpowiedź