Zmarł Jordi Rebellón, szanowany lekarz Vilches z „Hospital central”


Świat kina i telewizji opłakuje straszliwą stratę Jordiego Rebellóna, ofiary udaru, zaledwie sześć miesięcy po śmierci matki


, który grał najsłynniejszego lekarza w hiszpańskiej telewizji, , zmarł w środę 8 września 2021 roku po udarze mózgu, miał 64 lata.

Jego przedstawiciel potwierdził informację w El País, powtarzając, że przyczyną śmierci był udar, którego doznał w ubiegłą sobotę.Człowiek, który stał się popularny dzięki roli dr Rodolfo Vilchesa w serialu przez 12 lat, pozostawił głęboką pustkę w tysiącach fanów, których zdobył w swojej błyskotliwej karierze.

Podobnie Związek ów i Aktorek Hiszpanii (Unión de Actores y Actrices de España) również powtórzył smutną wiadomość, wysyłając wiadomość o wsparciu rodzinie wielkiego aktora.

„Dzisiaj z wielkim smutkiem żegnamy się z naszym drogim kolegą . Składamy szczere kondolencje jego rodzinie, przyjaciołom i współpracownikom. Spoczywaj w pokoju ”, napisali w oświadczeniuWażne jest, aby pamiętać, że Jordi Rebellón zadebiutował w telewizji udziałem w serialu „Médico de familia”, ale jego prawdziwym osiągnięciem był dr Vilches w „”, występie, który przyniósł mu nagrodę Zapping Award dla najlepszego aktora (2003) oraz nagrodę ATEA dla najlepszego aktora pierwszoplanowego.

27 grudnia 2012 roku zakończył się śmiercią jego postaci, a odcinek odniósł sukces, ponieważ dotarł do 2 276 000 widzów, osiągając 12,8% udziału.

Udostępnij
Sprawdź także  'La noche más larga': wyjaśnione zakończenie serialu Netflix

Powiązane posty

Zostaw odpowiedź