Wydają „Nostálgico”, nowy singiel Rauwa Alejandro i Chrisa Brown


Piosenka osiągnęła 500 tysięcy odwiedzin na YouTube w ciągu godziny od premiery


Portorykańczyk Rauw Alejandro wydał w środę swój nowy singiel i teledysk „Nostálgico” z amerykańską gwiazdą Chrisem Brownem, a producentem był jamajski muzyk Rvssian.

„Rvssian zapoznał mnie z ideą tematu w studiu i nie mogłem mu odmówić. Rytm, „vibe” (vibe) jest super „chwytliwy”. Połączenie z Chrisem okazało się być idealną mieszanką melodii” – podkreślał artysta w wypowiedziach.

Wszystko, co jest związane z „Nostálgico” przyciągnie uwagę – dodała informacja prasowa przesłana przez przedstawicieli Rauwa Alejandro.

„Genialne, ultranowoczesne rytmy i aranżacje Rvssian, które łączą reggaeton z karaibską muzyką i elektroniką , podczas gdy Rauw Alejandro i Chris Brown wyjaśniają w niej, dlaczego są dwoma najbardziej charakterystycznymi i potężnymi wokalistami na współczesnej scenie” – podkreśla tekst.

Teledysk został wyprodukowany przez Blank Square i wyreżyserowany przez Edgara Estevesa, reżysera wideo Alicii Keys i J Cole’a.

Esteves z kolei znalazł się na liście magazynu Forbes „30 Under 30 – Music” w zeszłym roku.

Twórca takich utworów jak „Krippy Kush” i „Si Tú Lo Dejas”, Rvssian ma ponad 1,4 miliarda wyświetleń na swoim kanale YouTube.

Tymczasem Rauw Alejandro przeżywa najważniejszy rok w swojej dotychczasowej karierze, dzięki światowemu sukcesowi jego singla „Todo de Ti”, z albumu „Vice Versa” , wydanego w czerwcu ubiegłego roku.

Piosenka przekroczyła 500 milionów reprodukcji audio i wideo w ciągu dwóch miesięcy.

„Todo De Ti” przez trzy tygodnie zajmowało również drugie miejsce na liście Spotify Global 200, a także zajęło 45 miejsce na liście Billboard Hot 100.

Tymczasem Chris Brown nadal dominuje na listach przebojów R&B prawie 15 lat po rozpoczęciu swojej kariery i jest rekordzistą pod względem dwóch najdłuższych hitów na liście Billboard R&B Airplay: „Go Crazy” (2020, 29 tygodni) z Young Thug; i „No Guidance” (2019, 27 tygodni) z Drake’iem.

Sprawdź także  Karol G, J Balvin & Myke Towers prowadzą w nominacjach do Heat Latin Music Awards 2021: Zobacz pełną listę

Udostępnij

Zostaw odpowiedź