Wieczna 'Rubí’ cierpi na utratę pamięci jako komplikacji po koronawirusie


Bárbara Mori wyznała, że ​​obecnie ma problemy z pamięcią w wyniku koronawirusa, którego ma już za sobą


Niezapomniana Rubí mówiła jak nigdy dotąd o swoim doświadczeniu złapania wirusa pandemii. W wywiadzie dla programu Hoy aktorka zwróciła uwagę, że obecnie cierpi na następstwa choroby.  

Przy tej okazji szczególnie wspomniała o utracie pamięci, której doświadczyła w ostatnich tygodniach. 

„Zawsze korzystałam ze swojej pamięci, zawsze bardzo dobrze mi to działało. Pracuję z nią od 25 lat i nagle nie mogę ruszyć głową, nie mogę się kręcić. To uczucie dało mi trochę niepokoju. Ta dezorientacja dopadła mnie, bo czułam, że moje ciało jest tutaj, ale mój umysł był gdzie indziej ”, wyjaśniła. 

„Musiałam być bardzo kochająca i cierpliwa wobec siebie, aby czekać, aż poczuję się dobrze i dziękuję Bogu, że już tak jest” – dodała. 

W tym miejscu Bárbara Mori powiedziała również, że ma szczęście, że nie miała większych komplikacji związanych z chorobą. Następnie artystka opowiedziała, w jaki sposób dowiedziała się, że ma koronawirusa i gdzie została zarażona. 

Zgodnie z powyższym, wszystko wydarzyło się, gdy odwiedziła swoją siostrę, której nie widziała od dłuższego czasu. 

„Udałam się odwiedzić moją siostrę w jej domu. Była tam ona, dwie siostrzenice, moja matka i dziewczyna mojego brata. Spotykamy się jako rodzina. Po trzech dniach zacząłem mieć gorączkę, silny ból powiek, głowy. Zrobiłem test i wyszedł pozytywnie. Utrzymywało się to przez 15 dni, aż choroba minęła ”- powiedziała.

Udostępnij
Sprawdź także  Stephanie Valenzuela odrzuca zgodę na uwolnienie Eleazara „N”

Zostaw odpowiedź