Umiera Susana Lanteri, najbardziej przerażający złoczyńca z „Chiquititas”


Aktorka Susana Lanteri, która po mistrzowsku zagrała tajemniczą Elenę Krüegger w hicie z 1997 roku „Chiquititas”, zmarła w wieku 86 lat


Ciężki cios dla miłośników telenoweli, gdyż wybitna argentyńska aktorka Susana Lanteri Merlo, zmarła w niedzielę 5 września 2021 r. w wieku 86 lat.

Argentyńskie Stowarzyszenie Aktorów potwierdziło informacje na swoich portalach społecznościowych, gdzie podkreśliło ważną karierę i dziedzictwo pozostawione przez ukochaną aktorkę.

„Z głębokim smutkiem żegnamy aktorkę Susanę Lanteri. Jej rozległa i uznana kariera obejmuje prace teatralne, filmowe i telewizyjne” – wskazali w oświadczeniu.Złożyli najszczersze kondolencje rodzinie i przyjaciołom zawsze pamiętanej Araceli w przeboju z 1980 roku „Rosa de lejos”.

Jej wybitna kariera zawodowa obejmowała 12 filmów, 22 sztuki i 39 telenowel, w których zasłynęła rolami takimi jak Olga w “María de nadie / Maria” (1985), Etelvina w “Apasionada” (1993), la Señora de Olmos Rey w “Padre Coraje / Ojciec Coraje” (2004) czy Inés Zabala w “Mujeres Asesinas” (2006).

Po zapoznaniu się z niefortunnymi wiadomościami, fani Susany Lanteri i wszyscy, którzy w ten czy inny sposób z nią pracowali, opłakiwali straszliwą stratę, podkreślając jej miłość do pracy i poświęcenie we wszystkim, co robiła.

Należy zauważyć, że do tej pory przyczyny śmierci uwielbianej argentyńskiej aktorki nie są znane.

Udostępnij
Sprawdź także  Meksykańska aktorka zagra kultową postać Adamari López

Zostaw odpowiedź