Ten film z Karol G z Aventurą pokazuje, że marzenia się spełniają


Kolumbijska artystka podzieliła się jednym z najbardziej ekscytujących momentów w swojej karierze


„Opowiem wam historię…”, Kolumbijczyk rozpoczął emocjonalny post na Instagramie, który pokazuje, że marzenia się spełniają.

I kontynuowała: „Okazuje się, że wczoraj , kiedy byłam w Las Vegas, dowiedziałam się, że Aventura będzie na koncercie w Los Angeles i jak fan Aventury, którym jestem, podróżowałam bez zastanowienia, żeby ich zobaczyć. Przestrzeń, taniec, śpiew, krzyk ich piosenek, a nagle pochodzą oni z mikrofonem i mówią do mnie: chcemy śpiewać Obsession z tobą, aby zamknąć noc. Czy jesteś gotowa?? a ja, co Queeeeeee??? !! !!!!QuEeEee ???Wyszłam śpiewać kiedy 4 poprzednie piosenki krzyczałam ze wzruszenia… Faktem jest, że wczoraj poszłam na koncert jednego z moich ulubionych artystów i zabrali mnie na scenę… czego wszyscy chcemy nam się przydarzyło… nie mogę się z tym pogodzić. KONIEC”, artystka podekscytowana napisała na swoim koncie na Instagramie wraz z tym filmikiem:Obsesión to jedna z najpopularniejszych piosenek Aventury, dominikańskiej grupy kierowanej przez Romeo Santosa, który swoją szczególną bachatę zabrał we wszystkie zakątki świata na początku lat 2000. W tym czasie Karol G miała tylko od 11 – 12 lat, ale ta piosenka wywarła na nią wpływ, podobnie jak wobec wielu innych melomanów.

Kto mógł powiedzieć małej Karol, że po latach spełni jedno z życiowych marzeń, wykonując utwór młodości razem z twórcami piosenki, w Los Angeles, przed tysiącami ludzi.Ale była to dla niej nie tylko miła niespodzianka. Publiczność oszalała, gdy zobaczyła ją na scenie, początkowo trochę nieśmiałą, ale potem z niesamowitą siłą i pasją.

Karol G niedawno umieściła ten post na swoim profilu społecznościowym i już stał się trendem z ponad 4,5mln wyświetleń w ciągu zaledwie kilku godzin.

Udostępnij
Sprawdź także  Bunbury zapowiada swój nowy album „Curso de levitación intensivo”

Zostaw odpowiedź