Sebastián Rulli opłakuje śmierć byłej koleżanki z telenoweli


Aktorka straciła życie w wieku 46 lat. Miał dwoje dzieci


Chociaż to właśnie w Meksyku udało mu się skonsolidować karierę aktorską po tym, jak stał się jednym z najbardziej rozpoznawalnych i lubianych przez publiczność aktorów telenoweli, Sebastián Rulli stawiał pierwsze kroki w świecie aktorskim w swojej ojczyźnie, Argentynie.

Pod koniec lat dziewięćdziesiątych bohater udanych meksykańskich melodramatów, takich jak Teresa , Amores verdaderosLo que la vida me robó i El Dragón , uczestniczył m.in. w kilku argentyńskich filmach młodzieżowych, które odniosły duży sukces, w tym Montaña rusa, otra vuelta, historii, którą nagrał w 1996 roku z grupą utalentowanych argentyńskich aktorów.

Wśród jego scenicznych towarzyszy w tej telenoweli była Agustina Posse, bardzo młoda argentyńska aktorka, która w tym czasie również rozpoczynała karierę w telewizji.

Niestety, Agustina niedawno straciła życie w wieku 46 lat nagle z powodu choroby naczyń mózgowych zwanych tętniakiem mózgu, pozostawiając dwoje młodych ludzi sierotami: Juanę i Francisco, dwie wielkie miłości jej życia.Z wielkim smutkiem Rulli żałował tego, co wydarzyło się w tę niedzielę za pośrednictwem sieci społecznościowych, gdzie podzielił się obrazem telenoweli, w której oboje pracowali razem.

„RIP Agustina Posse” – napisał aktor w swoich Story na Instagramie.Wiadomość o śmierci Agustyny ​​potwierdziło w zeszły piątek Argentyńskie Stowarzyszenie Aktorów, które od 1919 roku broni praw aktorek i aktorów w kraju.

„Głęboko żałujemy śmierci aktorki Agustina Posse. Prowadziła rozległą pracę w telewizji i filmie. Składamy kondolencje jej dzieciom, rodzinie i bliskim, przytulając ich w tym czasie wielkiego smutku” – napisano.Córka piosenkarki Móniki Posse i muzyka Luisa Posse, Agustina rozpoczęła karierę telewizyjną, gdy była bardzo młoda, w Montaña rusa, otra vuelta. Wśród niezliczonych telenowel, w których brała udział, są GasolerosDurmiendo con mi jefeJuanita la soltera / Sidła miłości i Niní.

Udostępnij
Sprawdź także  8 rzeczy, które powinieneś wiedzieć o LIKE , następcy telenoweli Rebelde

Zostaw odpowiedź