Rosalía ma na sobie szal Manila na gali MET w Nowym Jorku


Hiszpańska piosenkarka Rosalía zadebiutowała w poniedziałek na ekskluzywnej gali w Metropolitan Museum of Art (MET Gala) w nowojorskim Metropolitan Museum of Art w czerwonym stroju z frędzlami inspirowanym szalem Manila


„Jest inspirowany szalem Manila, który jest bardzo popularny w Hiszpanii. Spójrz na te frędzle!”.

Rosalía pozowała na schodach muzeum w butach na wysokim obcasie z przezroczystymi obcasami, szortami i topem, który owinął jej ramiona jak szal z Manili, ciągnąc się w kilkumetrowym trenie ozdobionym frędzlami.

Dzisiejsza Met Gala podążała za amerykańskim motywem modowym, a piosenkarka powiedziała, że ​​„świętuje, że w kraju jest wielu pięknych i niesamowitych projektantów”, o czym zapewniła, że ​​Owens jest jej faworytem i dlatego wybrała go na swoją premierę .

Rosalía miała wziąć udział w gali po raz pierwszy w maju zeszłego roku, ale pandemia zmusiła organizatorów do jej odwołania.

Hiszpanka, która niedawno wzięła udział w New York Fashion Week, była widziana w poniedziałek na imprezie charytatywnej z modelkami Kendall Jenner i Gigi Hadid.

W swoich sieciach społecznościowych szczegółowo pokazała „wygląd” nocy i zamieściła zdjęcie Loli Flores w białym garniturze i szalu Manila na plaży.

Rosalía otrzymała wczoraj nagrodę w kategorii latynoskiej nagród MTV VMA, które odbyły się na Brooklynie, za współpracę „Lo Vas a Olvidar” z Billie Eilish, chociaż nie była obecna na gali.


Udostępnij
Sprawdź także  Spójrz na pierwszy plakat 'Doblemente embarazada' z Maite Perroni

Zostaw odpowiedź