Rosalía i Tokischa prezentują piosenkę „Linda”

„Dla mnie (Rosalía) to świetna inspiracja”, stwierdziła Tokischa


Jej muzyka i szczególny ton głosu sprawiają, że Tokischa odróżnia się od reszty miejskich wykonawców, do tego udało jej się przyciągnąć uwagę wielkich artystów tego gatunku, takich jak Anuel AA, Bad Bunny i Ozuna, którzy okazali swoje wsparcie.

A teraz ponownie podbija branżę i swoich fanów dzięki „Linda”, nowej współpracy z Rosalíą, która jest uważana za jedną z najbardziej wszechstronnych artystek na świecie.

W związku z tą współpracą z Rosalíą dominikanka wyraziła się: „Dla mnie jest wielką inspiracją. Rosalía jest bardzo zdyscyplinowaną, pracowitą kobietą i z miłością do człowieka, jest jak anioł. Jestem za to bardzo wdzięczna, za możliwość nauki i rozwoju”.

Ze swojej strony Rosalía znów zaskakuje, dodając do swojej listy sukcesów współpracę z dominikańską buntowniczką. Artystka wielokrotnie przełamywała bariery hiszpańskojęzycznych artystek i była powszechnie okrzyknięta: „skomplikowanym geniuszem, który rezonował niczym fala uderzeniowa, odzwierciedlając kobiecość i siłę… przywódczyni nowego pokolenia, która zmieniła flamenco w globalny fenomen, jednocześnie stając się najbardziej ekscytującą gwiazdą pop na Ziemi.”

„Toki jest kobietą pełną siły, kluczową i potrzebną kobietą. Kimś, kto nie mieści się w żadnym kanonie, ale ze względu na swoje roszczenie o wolność reprezentuje nas wszystkich. Podziwiam ją, ponieważ jest sobą, nie stara się być wzorowa, tylko po to, żeby być kimś. Ta piosenka powstała w Los Guandules, gdzie poczułam inspirację i sympatię od hojnych ludzi pełnych sztuki. Niech żyje dembow i niech żyje RD „, skomentowała Hiszpanka.Rosalía niedawno opublikowała w swoich sieciach słowa: „Kobiety z Dominikany to te, które najlepiej określa się frazą, prawdziwe”, a Tokischa jest artystką, z którą Rosalía postanowiła wejść w ten gatunek.

„Tokisha jest kobietą lekceważącą, jest kobietą, która mówi bezpośrednio, która mówi głośno, co sprawia, że ​​ludzie czują się niekomfortowo, a Tokischa jest kobietą, która zamierza przełamać „ciężki styl” tylko ze względu na przesłanie, jakie ma dla tego, co reprezentuje. To kobieta, która sprawia, że ​​czujemy się niekomfortowo, a kiedy kobiety nie postępują właściwie, wydają się niewygodne. No cóż, w końcu zawsze wymaga się od kobiet takiego zachowania i myślę, że bardzo ważne jest, aby kobiety były takie, jak chcą być” powiedziała artystka kilka tygodni temu w rozmowie z medium na Dominikanie.

Sprawdź także  "La Casa de Papel" zdobywa nagrody Premios Iris

Piosenka została skomponowana przez Raimy, Tokischę, Rosalíę i Leo RD, z których dwaj ostatni odpowiadali za produkcję. Teledysk do „Lindy” został nakręcony na Dominikanie pod dyrekcją Raimy i na dzień dzisiejszy jest dostępny, podobnie jak piosenka, na wszystkich platformach cyfrowej dystrybucji muzyki.


Udostępnij

Zostaw odpowiedź