Rebelde: wszystko, co trzeba wiedzieć o nowym remake’u Netflixa, który pojawi się w 2022 roku


Gigant streamingowy przygotowuje się do wydania nowej wersji przebojowej meksykańskiej i argentyńskiej serii, która zadebiutowała na początku XXI wieku


Rebelde był jednym z najbardziej udanych meksykańskich seriali w latach 2004-2006. Został zainspirowany Rebelde Way, argentyńską serią stworzoną przez Crisa Morenę. Teraz, 17 lat później, nowy remake pochodzi z ręki Netflixa i powiemy Ci wszystko, co do tej pory wiadomo.

Oryginalna wersja Rebelde składała się z Dulce Maríi, Anahí, Maite Perroni, Christophera Uckermanna, Christiana Cháveza i Alfonso Herrery. Oprócz ożywienia bohaterów opowieści, ci artyści stworzyli zespół RBD, który towarzyszył nie tylko w telenoweli, ale rozwijali swoją muzyczną propozycję również po zakończeniu serii.


ORYGINALNA OBSADA REBELDE

Już niedługo Netflix spróbuje powtórzyć sukces odniesiony ze swoim poprzednikiem w nowym Rebelde. W ciągu ostatnich kilku godzin platforma streamingowa dała pierwszy wgląd w to, czego fani mogą spodziewać się po nowej produkcji.

Rebel: nowa generacja pojawia się w Netflix 


Po raz kolejny fabuła zostanie osadzona w Elite Way School i zagra w niej nowa grupa nastolatków, którzy będą musieli zmierzyć się z nowymi dramatami, romansami i przyjaźniami.

Jak sugeruje pierwszy zwiastun zwiastun, można usłyszeć nowe postacie śpiewające część piosenki „Rebelde”, która sprawiła, że ​​meksykańska seria stała się tak popularna. Sugeruje to, że ten remake będzie zawierał niektóre z dobrze znanych motywów muzycznych z serii, a także nowe melodie.


NOWA OBSADA NETFLIXA REBEL

Nową obsadę tworzą Azul Guaita jako Jana Cohen, Giovanna Grigio jako Emilia, Sérgio Mayer Mori  jako Estebán, Andrea Chaparro? jak MJ,  Jerónimo Cantillo? jak Dixon, Franco Masini? jako Luka Colucci, Lizeth Selene jako Andi, Alejandro Puente jako Sebastián Langarica-Funtanet oraz Estefanía Villarreal jako dyrektor Celina Ferrer.

Obsada sugeruje, że nie będzie to dokładny remake, a kontynuacja po latach. Estefanía Villarreal wcielała się w kultową i charakterystyczną postać Celiny, przyjaciółki Mii (Anahi). Dodatkowo bohaterowie mają inne imiona niż w obu oryginalnych seriach.

Rebelde pojawi się na Netflix w 2022 roku.

Udostępnij
Sprawdź także  Zmiany w adaptacji „Valeria”: Benjamin Alfonso odchodzi

Zostaw odpowiedź