Piosenki i muzyka z serii „Jaguar”


Premierowa seria Netflixa przyciągnęła uwagę głównym utworem i ścieżką dźwiękową, z której korzysta, zarówno w języku hiszpańskim, jak i angielskim


Jeśli jest coś, co przykuło uwagę w serii Jaguar, to jego inscenizacja poprzez muzykę. Hiszpański serial wydany przez Netflix ma w nagłówku utwór katalońskiej grupy Ebri Knight. Wybranym utworem jest „Vientos del Pueblo” , kompozycja utworzona z kilku wierszy Miguela Hernándeza, znajdujących się w zbiorze wierszy „Viento del Pueblo” wydanym w 1937 roku.

Piosenka, która znajduje się na płycie „Guerrilla” , to hymn antyfaszystowski, który doskonale wpisuje się w fabułę serialu, opowiadającego o młodej ocalałej z obozu zagłady w Mauthausen desperacko poszukującej mordercy swojej rodziny, nazisty ukrywającego się w Hiszpanii Franco. Oto wstęp do serii:Ta premiera następuje właśnie w momencie, gdy grupa świętowała 2 miliony wyświetleń teledysku do tej samej piosenki na YouTube. Piosenka, jak twierdzi Ramón Campos (reżyser) w wywiadzie dla Público, była jedną z pierwszych rzeczy, co do których mieli pewność podczas produkcji serialu. Wyjaśnia nawet, że umieścili ją przy filmowaniu wszystkich aktorów i aktorek, aby postawić ich w sytuacji.

„Jaguar”: wszystko o serialu Netflix

Historia zaczyna się od Isabel Garrido (Blanca Suárez), ocalałej z obozu zagłady Mauthausen, gdzie widziała śmierć swojego brata i ojca. „To wszystko, co miała na świecie. Są rzeczy, o których się nie zapomina”, mówi jej postać.

Za swoją stratę wini Bachmanna (Yuri D. Brown), najgroźniejszego człowieka w Europie. A kiedy podąża jego tropem, odkrywa, że ​​nie jest sama. Wpada na Jaguary, czterech facetów, którzy, tak jak ona, chcą pomścić okrucieństwa Trzeciej Rzeszy.

Możesz teraz posłuchać ścieżki dźwiękowej Jaguara, nowego serialu Netflix poniżej na Spotify, z aktualnymi i dożywotnimi utworami, które sprawią, że ta historia stanie się wciągającą fabułą, której nie będziesz mógł przestać oglądać. Zostawiamy Ci playlistę utworów z serii:

Sprawdź także  Lemarroy, meksykański DJ roku

Udostępnij

Zostaw odpowiedź