Pasión de gavilanes 2: Juan Manuel Restrepo pojawi się jako protagonista?


Juan Manuel Restrepo wyróżnia się jako jeden z możliwych bohaterów drugiego sezonu Pasión de gavilanes / Gorzka zemsta, do którego przygotowuje się Telemundo


Nowe rozdziały odnoszącej sukcesy telenoweli stały się najbardziej oczekiwaną premierą przez publiczność. 

Odkąd Telemundo ogłosiło drugi sezon w czerwcu tego roku, wielu fanów czeka na to, co się wydarzy. 

W tym czasie sieć informowała, że ​​obsadą poprowadzi nowe pokolenie Pasión de gavilanes / Gorzka zemsta

Chociaż oczekuje się udziału niektórych aktorów z oryginalnej obsady, główna rola przypadnie ich dzieciom. 

Pasión de gavilanes jest predestynowany do rozpoczęcia kolejnej tragicznej zbrodni, która wstrząsa rodziną do głębi. Późniejsze śledztwo w sprawie tajemniczej śmierci nauczyciela wskazuje na winę dzieci jednej z par, co uruchamia dramatyczny ciąg wydarzeń, aby udowodnić ich niewinność” – czytamy w notatce. 

W tym sensie niedawno ogłoszono, że Juan Manuel Restrepo może uczestniczyć w tej obsadzie. 

Według dziennikarza Carlosa Ochoa, nagrania Pasión de gavilanes 2 rozpoczną się w październiku, a Kolumbijczyk miałby być jednym z głównych bohaterów. 

Ta informacja nie została jednak potwierdzona przez aktora ani żadnego członka produkcji. Przypomnijmy, że ostatnią pracą Restrepo w telewizji był serial La reina del flow, gdzie wcielał się w Ericka przez dwa sezony. 

Jeśli chodzi o ten projekt, aktor powiedział kilka miesięcy wcześniej, że nigdy nie wyobrażał sobie, że zostanie wybrany. Przyznał, że przeszedł casting prawie z obowiązku, a następnie wrócił do Medellín, aby kontynuować studia menedżerskie. Jednak chyba wszystko się zmieniło i będzie w obsadzie.

Udostępnij
Sprawdź także  W ten sposób „Las populares” stał się 11 lat po „Atrévete a soñar”

Zostaw odpowiedź