Nie żyje Juan Carlos Novelo, producent i pierwszy perkusista kultowego zespołu Caifanes


Chociaż przyczyny śmierci Juana Carlosa Novelo nie zostały ujawnione, niektóre media twierdzą, że walczył z rakiem


Branża muzyczna traci nową gwiazdę, wielkiego producenta i pierwszego perkusistę kultowego rockowego zespołu Caifanes, Juan Carlos Novello, zmarł w czwartek 16 września 2021 roku.

Grupa potwierdziła informacje na portalach społecznościowych, jednocześnie oddając hołd temu, kto zawsze był świetnym kolegą i muzykiem.

„Byłeś dobrym cielesnym, wspaniałym muzykiem i super człowiekiem, towarzyszem różnych bitew i dźwięków. Juan Carlos Novelo, pierwszy perkusista Caifanes. Dobra droga carnau, do zobaczenia po drugiej stronie ” – wyrazili.Zgodnie z oczekiwaniami, publikacja została natychmiast wypełniona wieloma wiadomościami od rodziny, przyjaciół i fanów, którzy wspominali błyskotliwą karierę Juana Carlosa Novelo.

Należy zauważyć, że do tej pory przyczyny śmierci perkusisty Caifanes nie zostały ujawnione, chociaż niektóre media twierdzą, że walczył z rakiem.

Juan nagrał dema wielkich klasyków, takich jak “Mátenme porque me muero”, “Amanece” i “Nada” z zespołem, w którym był przez dwa lata. Później był częścią grupy Kerigma. 

Udostępnij
Sprawdź także  Zmarł aktor Patricio Castillo

Zostaw odpowiedź