Narcos Mexico: Kim jest 'Kitty’ Páez, postać grana przez Bad Bunny?


Piosenkarz wskoczy w świat aktorstwa z udziałem w ostatnim sezonie serialu Netflix


Premiera trzeciego sezonu Narcos: México (2018) zbliża się wielkimi krokami, więc jest to doskonały moment, aby uzupełnić kilka szczegółów dotyczących udziału Bad Bunny’ego w serialu.

Zgadza się, wykonawca „Safaery” będzie odgrywał stałą rolę w produkcji Netflix, dzieląc ekran ze znanymi meksykańskimi aktorami, takimi jak José María Yazpik, Luis Gerardo Méndez, Alberto Guerra i Alfonso Dosal.

Postać piosenkarza to  Arturo „Kitty” Páez, lider „Narcojuniors”, grupy przestępczej odpowiedzialnej przed niesławnym Ramónem Arellano Félixem (Manuel Masalva).

Kim jest „Kitty” Páez?

Według doniesień dziennikarskich Arturo „Kitty” Páez zaangażował się w świat handlu narkotykami w połowie lat 80. i z czasem rósł w siłe, aż stał się prawą ręką Ramona Arellano Félixa.

Był młodym człowiekiem, pochodzącym z zamożnej rodziny, ale fascynacja stylem życia przestępczości zorganizowanej zmotywowała go do wstąpienia w ich szeregi, dzięki czemu został liderem grupy „Narcojuniors”.Początkowym celem było zrekrutowanie bogatych dzieciaków jako handlarzy lub konsumentów, ale siła „Kitty” i innych jego współpracowników stała się zagrożeniem dla szefów kartelu Tijuana.

Przed zemstą szefa został uratowany przez zatrzymanie przez Drug Enforcement Administration (DEA). Później został ekstradowany do Stanów Zjednoczonych i został chronionym świadkiem FBI za zeznania przeciwko Arellano Félix.

Teraz jego historia zostanie przeniesiona na ekran poprzez interpretację „Bad Bunny”.


Kiedy premiera trzeciego sezonu Narcos: Meksyk?

Według oficjalnego zwiastuna serialu, nowe odcinki Narcos: Meksyk mają mieć premierę na platformie streamingowej 5 listopada.

Ta premiera oznacza również definitywny koniec kontrowersyjnej historii, która rozpoczęła się w 2018 roku.

Udostępnij
Sprawdź także  Armando Cardona, członek La Séptima Banda, umiera na COVID-19

Zostaw odpowiedź