Maxi Iglesias podpisuje kontrakt na drugi sezon „Toy Boy”


, którego możemy zobaczyć na w „Valerii”, dołączy do ekipy w nowych rozdziałach serii o striptizerach


Podpisanie bomby dla serii . Według Vertele Maxi Iglesias dołącza do obsady striptizerów, aby nawiązać wyjątkową współpracę pod koniec drugiego sezonu. Podobno jego postać nie będzie musiała zdejmować ubrań, przynajmniej na scenie, ale będzie miała „inną i wyjątkową rolę”.

Pojawienie się aktora to kolejny podpis do obsady w serialu z Jesúsem Mosquerą (Hugo Beltrán) i dołącza do tych już zapowiedzianych przez Álexa Gonzáleza, który zastąpił Michele Morrone (365 DNI, Medici), Federicę Sabatini, Enrique Arce (Arturito w  ), Paco Marín (Costa del Sol Brigade), Ibrahim Al-Shami (  ) i piosenkarza Toni Zenet ( Hache ).


Maxi Iglesias

W ten sposób zamyka rok telewizyjny, który okazał się dla niego bardzo udany. Po Velvet Collection podpisał z argentyńską serią Separadas , przeżył spotkanie z FoQ, został Francisco Marlango w La cocinera de Castamar / Kucharka z Castamar i uwiódł Valerię w serialu adaptującym powieści Elísabet Benavent.Teraz, czekając na trzeci  serialu , w którym wydaje się, że będzie miał rywala w postaci tajemniczego Bruno Aguilara, aktor dopisuje do swojego CV kolejny tytuł, podpisując 2.

’Toy Boy’ 2 streszczenie


Nowe rozdziały zostaną wydane na i Netflix, a zobaczymy w nich Hugo Beltrána (Jesús Mosquera), któremu udało się udowodnić swoją niewinność w sprawie zabójstwa Philipa Normana, ale wrogowie, których pozyskał w tym procesie, chcieli odzyskać swój dług. Bomba w Inferno rozbiła marzenia chłopców z Toy Boy i pozostawiła Trianę () na krawędzi śmierci. A Hugo nie może pozwolić, aby osoba odpowiedzialna za to odeszła bez kary.

Ale kto to mógł być? Chociaż rany między Rojas a Medinas pozostają otwarte, wydaje się, że na razie zakopali topór wojenny. Macarena (Cristina Castaño) zniknęła z miasta, by poddać się detoksykacji w klinice z powodu swojego uzależnienia od seksu, komisarz Zapata (Pedro Casablanc) przeszedł na emeryturę, a Benigna jest zbyt zajęty próbami utrzymania kontroli nad Mediną-Rojas.

Sprawdź także  Raphael skończył 60 lat kariery i będzie miał własną serię: gdzie i kiedy będzie można ją zobaczyć

Wszystko wskazuje na to, że morderca Triany przebywa w One Per Cent, nowym luksusowym klubie ze striptizem w Marbelli. Więc Chłopcy zaczynają tam tańczyć, chcąc dowiedzieć się prawdy. Ale El Turco i Rania, właściciele klubu, nie pozwalają nikomu odkrywać tajemnic swojego lokalu. W końcu niemożliwe jest zbudowanie imperium na Costa del Sol bez krwi na rękach.Kogo zagra Maxi? Nie wiadomo jak na razie!


Udostępnij

Powiązane posty

Zostaw odpowiedź