Maite, Fabiola, Marimar i La Guzmán spalą „El Juego de las Llaves 2”


Drugi sezon przynosi nowe twarze: , i


Odwaga na zamianę par i pozbycie się skromności była skomplikowana dla grupy przyjaciół, która występuje w serialu , ale to, co nadchodzi, jest ciekawsze, bo otwarcie pokoju było jak wypuszczenie puszki Pandory.

Bárbara () i Leo (Hugo Catalán) opuścili monogamię. Óscar (Humberto Busto) rozstał się z Adrianą () i związał z Gaby (), podczas gdy jej były Valentín (Horacio Pancheri) zdał sobie sprawę, że naprawdę jest homoseksualistą.

Korekty nie kończą się, ponieważ każdy z nich ma więcej do odkrycia o sobie, co jest skomplikowane, gdy wracają do gry w drugim sezonie serialu, którego pierwsze cztery odcinki mają premierę na .

„Każda decyzja i działanie ma konsekwencje oraz skutek. Adriana straciła stabilność swojego domu, rodziny, małżeństwa, córki, najlepszej przyjaciółki, a nawet pracy. Absolutnie wszystko! Myślę, że to bardzo interesujące widzieć tę rekonstrukcję i ten romans. „- mówi Maite.

„Widzimy jej sposób na znalezienie równowagi. Chce odzyskać te kawałki, aby przestawić je z innego miejsca, ponieważ nie zmieniła się potrzeba życia jej seksualnością i poznania siebie. Broni tego, ale jednocześnie nie chce odpuścić tego, co ważne ”, wyjaśniła Perroni w jednym z wirtualnych wywiadów.

Adriana nie jest jedyną osobą, która ma wyzwania, ponieważ wśród jej przyjaciół są tacy, którzy byli bezrobotni i muszą zapomnieć o swoich ideałach, aby się utrzymać, a także inni, którzy wciąż czują się osądzani przez rodziców… a nawet w ciąży.Dynamikę będą pielęgnować nowi gracze, jak liberalna Astrid (), z którą mieszka Siena (Ela Velden), czy matka Bárbary, grana przez Laurę León.

„Wszyscy bohaterowie wciąż mają wiele historii do opowiedzenia, są konsekwencjami tego, czym żyjemy w pierwszej kolejności, ale stajemy w obliczu nowych sytuacji, z którymi będziemy się konfrontować i z innymi doświadczeniami.”„Najtrudniejszą rzeczą, z jaką mierzy się Barbara i stawia ją w ryzach, jest to, że właśnie wtedy, gdy żyje w związku poliamorycznym, pojawia się jej matka. Uważam, że te relacje ze społeczeństwem są trudne do zrozumienia; a na poziomie rodziny jeszcze bardziej złożone ”- wyjaśniła Campomanes.

Ale nie wszystkie nowe postacie wprowadzają chaos, bo pojawienie się Guillermo (Cristián de la Fuente) prawie uzdrawia Adrianę, bo jest szarmancki i nie komplikuje etykietami.

„Ta zachęca nas do bycia wiernym sobie. Każda postać odkrywa, co go uszczęśliwia, widzimy, jak Valentin zdaje sobie sprawę, że jego seksualność była po drugiej stronie, a on ją stłumił. Są ludzie, którzy odkrywają, że nie lubią się dzielić lub że to lubią.”

El juego de las llave zniszczył życie Adriany, ale połączył innych i zakochali się bardziej. Zawsze zadawaj więc pytanie: Co cię uszczęśliwia?” – powiedział De la Fuente.

Kolejne dwa odcinki będą miały premierę 23 września, a ostatnie dwa 30 września.


Udostępnij

Zostaw odpowiedź