„Lola”: Movistar + ujawnia zwiastun i datę premiery filmu dokumentalnego o niezapomnianej artystce


Oryginalny serial o życiu i karierze Loli Flores został zaprezentowany na FesTVal z udziałem jej dwóch córek, Rosario i Lolity


W ramach FesTVal, który odbywa się obecnie w Vitoria-Gasteiz, Movistar+ zaprezentował „Lola”, dokument składający się z czterech odcinków zrealizowanych przez Israela del Santo („ El Palmar de Troya ”), który będzie przeglądem postaci Loli Flores. Dokument ukaże się 28 października i już możemy zobaczyć pierwszy zwiastun.

Z udziałem Rosario i Lolity Flores dokument składa się z 44 wywiadów z rodziną, przyjaciółmi, artystami, dziennikarzami itp. który opowie nam o życiu, twórczości, wpływach i anegdotach artystki.

Wśród nich są Juan 'El Golosina’ ; jej córki i siostra LolitaRosario i Carmen Flores oraz obecni artyści, tacy jak RosalíaC. TaganaNathy PelusoAra MalikianLa Mala Rodríguez i Miguel Poveda. Ze strony Rosario Flores piosenkarka deklaruje: „Dzięki temu dokumentowi ludzie będą mogli trochę bardziej dotknąć jej (Loli Flores), jej osobowości i sposobu, w jaki musiała się rozbierać w życiu. Było cudownie. Młodzi ludzie, którzy obejrzą ten serial dokumentalny, będą chcieli zjeść świat, tak jak robiła to Lola Flores. »

Wyprodukowana przez 100 Balas dla Movistar + „Lola” ukazuje się jako „ostateczne sprawozdanie z życia niezapomnianej artystki” . W tej chwili krytyka płynąca z Vitorii jest dość entuzjastyczna. To też nie jest zaskakujące, ponieważ Israel del Santo wykonuje bardzo dobrą robotę.


Udostępnij
Sprawdź także  18 Tydzień Kina Hiszpańskiego - zapowiedzi filmów

Zostaw odpowiedź