La venganza de las Juanas / Zemsta pięciu sióstr: Netflix podał datę premiery serii


Juana Arias, Oka Giner, Renata Notni, Sofía Engberg i Zuria Vega to gwiazdy tej meksykańskiej produkcji


Netflix nadal stawia na meksykańskie produkcje, a wśród kolejnych premier wyróżnia się La venganza de las Juanas / Zemsta pięciu sióstr (2021). Jest to seria skupiająca się na życiu pięciu bardzo różnych kobiet, które mają identyczne znamię. 

Projekt, w którym wystąpią Juana AriasOka GinerRenata NotniSofía Engberg i Zuria Vega, pokaże zmagania bohaterów z odkryciem prawdziwej tożsamości ich ojca, którego nigdy nie poznały. 

Choć historia oparta jest na kolumbijskim melodramacie, będzie miała teraz podteksty trzymające w napięciu, co ujawniła scenarzystka i twórca serialu, Jimena Romero.

„Zawsze chciałam opowiedzieć tę historię od strony, która nigdy nie została wykonana, od strony thrillera, mojego ulubionego gatunku. Pasuje idealnie, ponieważ tajemnicę odnajdujemy od samego początku. Dla mnie, w tym przeobrażeniu oryginalnej historii stworzonej przez mojego ojca, którą jest La Venganza de Las Juanas, bardzo ważne było, aby związek między kobietami został utrzymany i aby historia została opowiedziana przez nie same” – wyjaśniła w oświadczeniu. 

Carlos Ponce, Iván Amozurrutia, Jorge Antonio Guerrero, Pablo Astiazarán, Fernando Becerril, Federico Espejo, Carlos Athié, Verónica Merchant, Ana Ludyvina, Mauricio Isaac i Ricky del Real są również częścią obsady. 

W tej chwili ujawniono tylko pierwsze oficjalne zdjęcie La Venganza de las Juanas, ale z pewnością możemy spodziewać się dalszych postępów w miarę zbliżania się premiery, która zaplanowana jest na 6 października. 


https://www.instagram.com/p/CTPqf2JrorJ/?utm_source=ig_embed
Udostępnij
Sprawdź także  Przyjaźń, która zakończyła się po sprawie Paulette

Zostaw odpowiedź