„La Casa de Papel”: Przed premierą Netflix wypuścił wczoraj pierwsze 15 minut pierwszego odcinka


„La Casa de Papel 5” część 1 pojawiła się dzisiaj, 3 września, a część 2 ukaże się 3 grudnia


W najbliższy piątek na Netflix pojawi się pierwsza część piątego sezonu „ La Casa de Papel ”, jednej z najbardziej udanych serii nie tylko w Hiszpanii, ale i na całym świecie. I w drodze świętowania. Netflix ujawnił pierwsze piętnaście minut pierwszego odcinka serialu. Więc jeśli nie posiadasz obecnie abonamentu, możesz sprawdzić te kilka minut.

„Berlin” (Pedro Alonso) był odpowiedzialny za inaugurację premiery tego dzieła za pośrednictwem YouTube. „Jeśli zaszedłeś tak daleko, oznacza to, że są to mądrzy ludzie, że potrafiłeś poruszać się między wskazówkami, które daliśmy ” – powiedział.

Alonso wyjaśnił, że to nie wystarczy, aby zaspokoić podekscytowanie fanów, ponieważ będzie to tylko testowanie tego, co widzieliśmy w pierwszych 4 sezonach.

„La Casa de Papel”: O czym jest piąta część serii Netflix?

Historia toczy się dalej, gdy La Banda została zamknięta w Banku Hiszpanii na ponad sto godzin i zdołała uratować „Lisbonę”, która jest postrzegana jako nowy przywódca grupy, ale przeżywają jeden ze swoich najgorszych momentów po stracie jednego ze swoich.

„Profesor” ujawnia, że ​​”Estanque de Tormentas” został odkryty przez „Sierrę”, podczas gdy „Pułkownik Tamayo” ogłasza, że ​​zamierzają interweniować w napadzie „żołnierzami, którzy tylko zwyciężają lub zostają zabici”.W obsadzie „La casa de papel” znaleźli się Úrsula Corberó, Álvaro Morte, Itziar Ituño, Pedro Alonso, Miguel Herrán, Jaime Lorente, Esther Acebo, Enrique Arce, Rodrigo de la Serna, Darko Peric, Najwa Nimri, Hovik Keuchkerian , Luka Peros, Belén Cuesta, Fernando Cayo, Fernando Soto, Jose Manuel Poga i Mario de la Rosa.

Sprawdź także  Netflix prezentuje oficjalny zwiastun drugiego sezonu 'Valeria'

Kiedy premiera „La casa de papel 5” na Netflix?

„La Casa de Papel 5” część 1 pojawia się dzisiaj 3 września, a część 2 ma się ukazać 3 grudnia.

Udostępnij

Zostaw odpowiedź