Kids Choice Awards 2021: co powinieneś wiedzieć o tych nagrodach


Podczas 2021 odbędą się prezentacje muzyczne różnych artystów, takich jak Karol Sevilla, Sofía Reyes, Piso 21 i nie tylko


Zabawa, i dużo szlamu to elementy tworzące idealną formułę  2021 , które w tej edycji obiecują więcej żartów i śmiechu niż kiedykolwiek, gdyż poprowadzą je influencerzyEddy i Bryan Skabeche, a także Fede Vigevani, który zgodził się, że sukces tych nagród wynika z tego, że udało im się dostosować do zmian pokoleniowych i nowych trendów.

„Kilka lat temu gospodarzami, którzy brali udział w Kids Choice Awards byli aktorzy, którzy pojawili się na Nickelodeon lub muzycy i podoba mi się, że teraz w konkursie bierze udział wielu influencerów, youtuberów, a nawet tikctokerów. Czuję, że była to duża zmiana, ponieważ Nickelodeon wiedział, jak dostosować się do wszystkiego, co pojawia się na świecie poza uznanymi mediami”- powiedział Fede Vigevani, który pochodzi z Urugwaju i ma ponad 20 milionów obserwujących w swoich sieciach społecznościowych. 

Influencerzy zdobywają

W tym sensie bracia Skabeche podkreślili, że influencerzy są obecnie bardziej brani pod uwagę przy dużych projektach ze względu na ich talent i treści, które projektują. 

„Ma to związek z wartościami przekazywanymi przez każdy kanał, rodzajem treści, do których kierowane jest każde wideo lub każda publikacja. Ważne jest, aby odróżnić twórców, ponieważ w Internecie jest ich nieskończenie wiele, ale myślę, że dla Nickelodeon ważne jest, aby twórcy mieli przyjazny profil, aby pokazywali zdrową zabawę, pracę zespołową i całą pracę społeczną, której potrzeba, aby mieć głos,” wyjaśnił Bryan Skabeche


Eddy i Bryan Skabeche świętują swoją ewolucję

Skomentował również, że zostanie gospodarzem Kids Choice Awards nie było łatwą drogą, ponieważ musieli być niezmiennie w swojej karierze i nie poddawać się w trudnych czasach. 

„Od 2015 roku jesteśmy zapraszani, ale nigdy nie wyobrażaliśmy sobie, że możemy zostać dyrygentami jakiejkolwiek edycji. Pamiętam, że pierwszy raz zostaliśmy nominowani w tych nagrodach, ale były też inne, w których nie pojawiliśmy się na liście, więc to motywuje do dalszego dawania z siebie wszystkiego w każdym projekcie” – powiedział Bryan Skabeche , który ma 3,8 miliona obserwujących. na Instagramie.


Co można zobaczyć?

Nowość. W tej edycji zintegrowano dwie nowe kategorie o nazwie Squad Favorite i Inspiration, w których nominowani są Pau Zurita, Bala, Sol Carlos i inni. 

 Podczas ceremonii wręczenia nagród wystąpią Karol Sevilla, Sofía Reyes, Matisse, Piso 21 i inni.

Kiedy i gdzie je zobaczyć?

The  odbędzie się 7 września na kanale Nickelodeon.

Udostępnij

Zostaw odpowiedź