Juan Osorio pokazuje tytuł swojej nowej telenoweli dla Televisa


Juan Osorio pracuje nad swoją nową telenowelą dla Televisa po sukcesie, jaki odniósł z ¿Qué le pasa a mi familia? 


Słynny producent przygotowuje się do zaprezentowania nowej historii. Chociaż mamy ograniczone informacje na ten temat to Juan Osorio zasugerował na swoim koncie na Twitterze, że jego nowa telenowela może nosić tytuł „La herencia, un legado de amor”. 

Jeśli zostanie potwierdzona, to ta propozycja zostanie wydana w przyszłym roku, aby zastąpić Mi fortuna es amarte w Las Estrellas. 

Warto zauważyć, że w tej chwili nie wiadomo, kto mógłby być protagonistą tego melodramatu. Pamiętajmy, że najnowszy melodramat Juana Osorio dla Televisy miał tytuł:  ¿Qué le pasa a mi familia? , z udziałem Evy Cedeno i Mane de la Parra. 

„Czuję, że wybrałem odpowiednią obsadę, czuję potrzebę dalszego tworzenia postaci dla kanału Las Estrellas, takich jak Mane de la Parra i Eva Cedeno, a także nowych twarzy, właśnie po to, by wyszkolić tych, którzy będą zaopatrywać firmy w przyszłych protagonistów ”, komentował w poprzednich miesiącach mówiąc o tym projekcie. 

Ponadto należy pamiętać, że ze względu na akceptację publiczności telenowela została przedłużona o kolejne dwa tygodnie. 

„Ze względu na wielki sukces telenowela zostanie przedłużona o dwa tygodnie. Wśród planów było 92 odcinki, ale teraz będzie miała 102 ”- powiedział Meksykanin. 

Udostępnij
Sprawdź także  Sebastián Rulli będzie w Televisie przez dłuższy czas

Zostaw odpowiedź