J Balvin i Chiky Bombon łączą siły w nowym teledysku do piosenki „Perra”


J Balvin zaprezentował utwór „Perra” 26 sierpnia i ma obecnie ponad milion wyświetleń na YouTube


J Balvin nie przestaje zaskakiwać swoich fanów i z tej okazji kolumbijski piosenkarz opublikował zapowiedź teledysku do swojej ostatniej piosenki Perra, którą nakręcił z piosenkarką Tokischą i gdzie pojawia się gwiazda mediów społecznościowych Chiky Bombom .

Poprzez swój portal społecznościowyJ Balvin podzielił się zapowiedzią, gdzie Chiky Bombom może być postrzegana jako pracownica szkoły i mówi swoją słynną frazę „¡Buenas, buenas!” ale dodaje „dziś obudziłam się, dość tej szkoły”. Więc od razu wywołało to sensację wśród użytkowników sieci społecznościowych.

Należy zauważyć, że Chiky Bombom stała się gwiazdą sieci społecznościowych dzięki swoim wirusowym filmom, w których śpiewa i tańczy.

Chiky Bombon ma obecnie 8,6 miliona obserwujących na TikTok , a także 2,2 miliona obserwujących na Instagramie


Film został wyreżyserowany przez Raymi Paulusa, a J Balvin jest również pokazywany jako uczeń w szkole, podczas gdy nauczyciel mówi mu, że bardzo tęsknił za zajęciami.Piosenka Perra została wydana 26 sierpnia i obecnie posiada 1,5 miliona wyświetleń na YouTube. Teledysk do piosenki właśnie się ukazałW tej piosence J Balvin połączył swój talent z Tokischą , która jest piosenkarką muzyczną, pochodzącą z Dominikany, a ostatnio współpracowała z Rosalíą przy piosence Linda

Udostępnij
Sprawdź także  Hiszpania zajęła trzecie miejsce na Eurowizja Junior 2020!

Zostaw odpowiedź