Humberto Busto zakwestionuje zasady „El juego De las llaves / Gry w klucze”


znajduje się w miłosnym trójkącie między i … Z kim zostanie? 


to jeden z głównych bohaterów, popularnego serialu „ / ” w , a którego premiera nastąpi 16 września.

Humberto, który daje życie „Óscarowi” i relacjonuje, że nowa sesja „” to zdecydowanie jeden z najważniejszych projektów w jego karierze, nie tylko dlatego, że jest to historia, która przedstawia złożoność i przygody, jakich doświadcza świat dorosłych podczas odkrywania nowych przejawów seksualności, ale ponieważ kręcenie tej produkcji w środku pandemii było wyzwaniem, które skłoniło ich do większej ostrożności i zrozumienia, jak wyglądałaby nowa normalność forum nagrywania.

Byliśmy pierwszym projektem – w październiku 2020 r. – który rozpoczął filmowanie z zachowaniem ścisłych protokołów i zasad, a dla wszystkich był to znacznie większy wysiłek, po tylu miesiącach zamknięcia, każdy wniósł swoje emocje oprócz pandemii. Przybyliśmy z absolutnego zamknięcia i czuję, że to był bardzo ważny moment dla wszystkich, to był prezent, aby móc filmować, być pod opieką i kontynuować projekt w tak niesprzyjających sytuacjach ”.

Uwikłany w miłosny trójkąt między postaciami swoich koleżanek i Marimar Vegi, przewiduje, że „Óscar” stanie w obliczu sytuacji, które skłonią go do ponownego przemyślenia swojej przeszłości i tego, jak jego pozycja jako ojca rodziny zachęca go do odkrywania nowych aspektów tego, jak podejmuje decyzje, które wpływają zarówno na jego życie osobiste, jak i reakcje przyjaciół oraz bliskiego otoczenia.

„Następuje zwrot w czasie, z którym będziecie zaskoczeni od pierwszej chwili, gdy to zobaczycie. Każda z linii postaci nabierała większego sensu w kierunku, w jakim podąża każda postać”, dzieli się Humberto, szczegółowo mówiąc, że„ Óscar ”przejdzie przez szczególny proces, aby naprawdę zrozumieć wszystko, co implikuje para relacji, gdy zdecydują się otworzyć na nowe dynamika współistnienia.

Sprawdź także  Kate del Castillo ogłasza trzeci sezon „La Reina del Sur”

Humberto, który brał również udział w projektach takich jak „Diablero”, „” i „Después de Lucía / Pragnienie miłości”, podkreśla, że ​​wielka chemia i szacunek wśród obsady „ El juego De las llaves ” były kluczem do przedstawienia historii. , odzwierciedla również realistyczne sytuacje, których doświadczają pary, gdy kwestionują swoją fantazję, ograniczenia i swobodne podejście do seksualności i wyzwań dorosłości.

To trochę słodko-gorzki drugi 'Óscara’, a praca z Maite i Marimar była relacją, którą staraliśmy się zbudować w bardzo ludzki sposób, aby ludzie również mogli zbliżyć się do projektu, do decyzji podejmowanych przez te postacie w pierwszym sezonie. Rozmawiamy o seksualności w bardziej otwarty, mniej moralny sposób, korzystamy z tego gatunku, który jest tak satysfakcjonujący i otwarty na ludzi, a na stół kładziemy tematy, które – jeśli je zobaczymy – z taką powagą mogą być niewygodne, to intensywna i uwielbiam to”.


Udostępnij

Powiązane posty

Zostaw odpowiedź