El juego de las llaves 2: Maite Perroni opowiada o przemianie, jaką przejdzie jej postać


gra Adrianę Romero w drugim sezonie Gry w klucze


Meksykanka powtarza swoją obecność w obsadzie popularnego serialu na Prime i Pantaya, którego premiera odbywa się dzisiaj, 16 września. 

W nowych ośmiu rozdziałach będzie ponownie odpowiedzialna za interpretację Adriany Romero. 

Aktorka mówiła niedawno o przemianie, jaką przeżyje jej postać w drugim sezonie. 

„Jest w procesie transformacji, w czasie, gdy wszystko wydaje się chaosem. Myślę, że decyzje, które podjęła w pierwszym sezonie, zrujnowały jej życie. Pomimo okoliczności Adriana wie jednak, że tak nie jest. Nie żałuje swojej decyzji, nie jest winna, ale wie, że jest to proces, z którym musi żyć ”- wyjaśniła People po hiszpańsku.

„Będzie musiała przestawić te kawałki, które się rozpadły. Musi na nowo odkryć siebie oraz przemyśleć, jak żyć jako para i zająć się swoją seksualnością” – dodała. 

Jeśli chodzi o gorące sceny, Maite Perroni zapewniła, że ta część będzie ich pełna.Podzieliła się również tym, jak te sekwencje są nagrywane na planie i podkreśliła znaczenie dobrej komunikacji. 

„To proces pełen szacunku i wielkiej dyscypliny. W scenach tego typu jest większa przejrzystość i dużo więcej specyfikacji ”, zaznaczyła. 

„Scenografia zostaje tylko z operatorem, reżyserem i aktorami. Zarówno produkcja, jak i ekipa wiedzą, jak nakręcić taką scenę. I oczywiście jest tu koleżeństwo, szacunek dla siebie nawzajem, możliwość komunikowania się, mówienia i poczucie opieki oraz ochrony, aby dawać z siebie wszystko ”, dodała. 

Warto dodać, że oprócz Maite Perroni w 2 pojawią się m.in. Alejandra Guzmán, Cristián de la Fuente i Marimar Vega.

Ta opowiada historię grupy przyjaciół, którzy decydują się na wymianę partnerów w celu eksperymentowania z kwestiami seksualnymi.

Obejrzyj zwiastun serialu 2

Udostępnij

Zostaw odpowiedź