El Hijo del Cacique: poznaj obsadę i postacie telenoweli o Martínie Elías


Nadawana przez Caracol Televisión telenowela, El Hijo del Cacique, opowie o życiu i karierze pamiętnego Martina Elíasa Díaza Acosty, syna wielkiego Diomedesa Díasa


Wyreżyserowany przez Andrésa Biermana i Rodolfo Hoyosa film El Hijo del Cacique miał swoją premierę po raz pierwszy w Wenezueli za pośrednictwem Televen 15 października 2019 r.

Produkcja prowadzona przez Caracol Televisión opiera się na życiu zmarłego kolumbijskiego piosenkarza Martína Elíasa, syna wielkiego Diomedesa Diaza.

Kim był Martín Elias?

Martín Elías Díaz był jednym z synów Diomedesa Díaza, który stał się jednym z największych propagatorów vallenato.

Jego sukces był tak wielki, że jego imię i muzyka stały się znane na całym świecie, ponieważ zawsze podążał za dziedzictwem swojego ojca.

Jak zmarł Martín Elías, syn Cacique Diomedes Díaz?

Wybitny kolumbijski piosenkarz, Martín Elías, niestety zmarł w wypadku samochodowym 14 kwietnia 2017 roku. Miał 26 lat.

Do wypadku doszło na drodze łączącej San Onofre (Sucre) z Loricą (Córdoba), na wysokości sektora Aguas Negras.


Kto jest kim w obsadzie El Hijo del Cacique, telenoweli opowiadającej o życiu Martína Elíasa, syna wielkiego Diomedesa Díasa.

Milciades Cantillo to Martín Elías

Kolumbijska piosenkarz, producent i aktor jest odpowiedzialny za ożywienie postaci Martína Elíasa w tej superprodukcji, którą wyemituje Caracol Televisión.


Rafael Santos Díaz to Rafael Santos Díaz

O pseudonimie „El Turpial”, wielki kolumbijski muzyk i aktor oraz syn Diomedesa Diaza, będzie również obecny w tej nowej telenoweli, która opowie o życiu i karierze jego brata Martína.

Sprawdź także  Sebastian Yatra debiutuje późnym wieczorem w telewizji z „Chica Ideal” w ‘A Late Show With Stephen Colbert’

Francesco Chedraui jako Diomedes Díaz

Ukochany aktor, piosenkarz i nadawca „Francoche” będzie odpowiedzialny za ożywienie „Cacique de la Junta”, Diomedesa Diaza w tej biotelenoweli.


Lillyana Guihurt jako Patricia Acosta

Odnosząca sukcesy kolumbijska aktorka, modelka i prezenterka zagra Patricię Acostę, pierwszą żonę Diomedesa Diaza i matkę Martína Elíasa.


Rafael Acosta to Luis Ángel Díaz

Znany aktor będzie reprezentował Luisa Ángela Díaza, brata Martína Elíasa oraz syna Diomedesa i Patricii.


Óscar Díaz jest Diomedesem de Jesús

Kolumbijski aktor będzie reprezentował Diomedesa De Jesús, innego z braci Martína Elíasa i syna Diomedesa Díaza z Patricią Acosta, w tej wielkiej telenoweli.


Eibar Gutiérrez to Elver Díaz

Aktorem, akordeonistą i wykonawcą vallenato będzie Elver Díaz, brat Diomedesa Díaza, który stał się impulsem dla Martína Elíasa, ponieważ zawsze wierzył w jego talent.


Margoth Velásquez to Elvira Maestre „Mamá Vila”

Czołowa kolumbijska aktorka teatralna, filmowa i telewizyjna zagra Elvirę Maestre, lepiej znaną jako „Mamá Vila”, matkę Diomedesa Díaza i babcię Martína Elíasa.


Willa Carlosa Andrésa to Romualdo

Carlos Andrés Villa zinterpretuje „Romualdo”, postać inspirowaną Rolando Ochoa, akordeonistą, wokalistą, kompozytorem i producentem muzyki Vallenata.

Sprawdź także  Michelle Renaud i Danilo Carrera wrócą razem do telenoweli!

Vivian Ossa jako Tata

Aktorka zagra „Tata”, postać inspirowaną „Caya” Varón, pierwszą żoną Martína Elíasa i matką jego pierworodnego, Martína Elíasa Jr.


Valerie Domínguez to Chavita

Kolumbijska aktorka, modelka i projektantka zagra „Chavitę”, ambitną kobietę.


Jhon Mindiola jako Silvestre Dangond

Wybitny kolumbijski piosenkarz i autor tekstów będzie miał wielkie zadanie reprezentowania idola Silvestre Dangonda, jednego z największych propagatorów vallenato.


Udostępnij

Zostaw odpowiedź