Daddy Yankee otrzyma Hall of Fame Honor na Billboard Latin Music Awards 2021


wystąpi również na gali rozdania nagród 23 września


 zostanie wprowadzony do galerii sław na gali w r., co ogłosił Billboard i w poniedziałek (13 września).

To wyróżnienie przyznawane artystom, którzy osiągnęli światowe uznanie za swoją twórczość, wykraczającą poza gatunki muzyczne i języki, a tym razem uhonoruje portorykańskiego hitmakera za jego owocną karierę, która obejmuje ponad trzy dekady jako pionier i czołowy przedstawiciel reggaetonu.

Daddy Yankee odbierze nagrodę podczas ceremonii, która odbędzie się w czwartek, 23 września, z Miami, gdzie również po raz pierwszy wykona w telewizji swój najnowszy „Métele al Perreo”.

Światowa gwiazda, która znalazła się na szczycie listy przebojów – znana z hymnów reggaetonu, takich jak „Gasolina” i „Dura” – sprzedała ponad 17 milionów ów i umieściła 84 pozycje na Hot Latin Songs,, w tym z siedmioma, które trafiły na 1 miejsce. Na froncie społecznym jego działalność filantropijna poprzez „Daddy’s House” została wyróżniona przez Billboard nagrodą ducha nadziei.

Wcześniejsi laureaci nagrody Billboard Hall of Fame to między innymi José José, , Rocío Durcal, Marco Antonio Solís, Joan Sebastian, Marc Anthony, Franco de Vita i Alejandro Fernández.

będzie transmitowany w i Internacional.

Nagrody zbiegną się z Billboard Latin Music Week, które powraca do Miami w dniach 20-25 września i będzie gospodarzem rozmów na żywo i występów z takimi gwiazdami jak Karol G, Daddy Yankee, Nicky Jam, , Natti Natasha itp.

Udostępnij
Sprawdź także  Współpraca wydawnicza Rauw Alejandro Inks z Warner Chappell Music

Powiązane posty

Zostaw odpowiedź