Bioseria o Maríi Félix: Bárbara Mori jest nominowana do roli głównej


Bárbara Mori zapewniła, że ​​chce być bohaterką serii biograficznej pierwszej aktorki Marii Félix, jednej z najbardziej utytułowanych postaci kina latynoamerykańskiego lat czterdziestych i pięćdziesiątych XX wieku


O życiu i karierze gwiazdy złotego wieku w Meksyku opowiadają różne projekty audiowizualne. 

Prawnik Guillermo Pous, przedstawiciel Luisa Martíneza de Anda, spadkobiercy Marii Félix, opublikował tę informację w kwietniu ubiegłego roku. 

W wywiadzie dla programu De primera mano prawnik poinformował, że osiągnięto porozumienie, aby móc mieć prawa do wizerunku, a tym samym tworzyć różne treści. 

Wspomniano wówczas, że na razie planowany jest film, sztuka teatralna i biograficzny. 

Odnosząc się do tego ostatniego punktu, niedawno Bárbara Mori zwróciła uwagę, że wcielenie się w La Doñę byłoby prawdziwą przyjemnością. Choć jej nazwisko zostało użyte jako potencjalna bohaterka serii, artystka wskazała, że ​​na razie nie otrzymała żadnej propozycji. 

„Nie było żadnego zbliżenia, ale dla mnie byłby to zaszczyt stworzyć tak kultową postać, tak silną i tak intrygującą. Z przyjemnością. Byłoby to ogromne wyzwanie, ale nie, w ogóle nie było jak dotąd żadnego kontaktu” – komentowała bohaterka Rubi w wywiadzie dla programu Ventaneando. Następnie artystka wspomniała, że ​​obecnie pracuje nad kilkoma projektami, które wkrótce się ukażą. 

„W przyszłym roku może jest tam seria, jeszcze nie wiem. Jako pisarka rozwijam więcej projektów, jest wiele rzeczy, które mam do załatwienia i nie mogę o tym powiedzieć. Również jako mam kilka rzeczy, które przygotowuję i wkrótce przekażę wam wiadomości ”, wyjaśniła była partnerka Sergio Mayera. 

Warto dodać, że Bárbara Mori była obecna w ten weekend na czerwonym dywanie 24. edycji Festiwalu Filmowego Guanajuato. 

Podczas tego wydarzenia artystka publicznie zaprezentowała krótkometrażowy film Más fuerte que el miedo, wyreżyserowany i napisany przez siebie.


Udostępnij

Zostaw odpowiedź