’Ana Tramel. El juego’: zwiastun i data premiery obiecującego serialu TVE z Maribel Verdú i Natalią Verbeke


TVE ogłosiło datę premiery jednego ze swoich wielkich projektów na tę jesień


W najbliższy wtorek, 21 września na La 1 wyemitowany zostanie pierwszy odcinek 'Ana Tramel. El juego’, intrygująca seria oparta jest na powieści Roberto Santiago.

Serial, w którym występuje Maribel Verdú, opowiada o błyskotliwej prawniczce kryminalnej. Akcja rozpoczyna się, gdy otrzymuje telefon od Alejandro, swojego brata, który został oskarżony o zamordowanie dyrektora kasyna. W towarzystwie zaufanej grupy, Ana Tramel, rozpoczyna śledztwo w wielkiej korporacji.

Natalia Verbeke, Israel Elejalde, Luis Bermejo, Unax Ugalde, María Zabala, Bruno Sevilla, Víctor Clavijo, Joaquín Climent i Elvira Mínguez towarzyszą Verdú w serii, która obiecuje otwartą eksplorację świata hazardu.

Scenariusz pochodzi z ręki autora adaptowanej przez niego książki „Ana”. Roberto Santiago będzie miał w tym względzie pomoc Ángeli Armero, aby przenosi tę sprawę na ekran. Salvador García Ruiz i Gracia Querejeta odpowiadają za wyreżyserowanie filmu fabularnego wyprodukowanego przez RTVE, Tornasol, DeAPlaneta i ZDF Enterprises.


Udostępnij
Sprawdź także  Escobar, el patrón del mal - Kolumbia - 2012

Zostaw odpowiedź