Alex Rose i CNCO przedłużają lato z 'Pa 'Que Guaye’


Przynoszą nam chwilę chwytliwych rytmów


Lato dobiega końca, ale wielu nie chce do tego dopuścić. Lato jest synonimem wakacji, rozłąki, przyjaciół, rodziny i ostatecznie szczęścia. T

 i  przedstawili jedną z tych piosenek, która bez względu na to, kiedy i gdzie jej słuchasz, zawsze przeniesie nas do tych zabawnych, miłych scen. Chodzi o Pa 'Que Guaye, piosenkę o miejskich rytmach, przy której nie będziesz mógł przestać dawać z siebie wszystkiego.

W rzeczywistości obaj oddają klasycznym dźwiękom reggaetonu i ich świeżym tekstom, tworząc ten chwytliwy i odważny utwór. Ale dla nich nie ma rzeczy niemożliwych.Zarówno Alex, jak i gromadzą miliony obserwujących na całym świecie, dlatego ta premiera została bardzo dobrze przyjęta na platformach cyfrowych. 

Jangueo, Swaggy i Me Fijé to tylko niektóre z piosenek, którymi podbił wszystkie miliony ludzi na całym świecie. Stopniowo zdobywa armię wiernych fanów, którzy wspierają każdy z jego utworów.

Dzięki temu hitowi Alex i CNCO trafiają do uszu swoich fanów, aby ożywić swoją codzienną ścieżkę dźwiękową. A co ty myślisz o Pa 'Que Guaye ?

Udostępnij
Sprawdź także  Premio lo Nuestro 2018: wielcy zwycięzcy nocy

Powiązane posty

Zostaw odpowiedź