Yatra wchodzi w reggaeton z Jhay Cortez


Wraz z premierą nowego singla „Delincuente”


Sebastián Yatra został zachęcony do zrobienia w towarzystwie Jhay Corteza w „Delincuente”, zmysłowej piosence, w której opowiada o bezpiecznym seksie z dziewczyną.

„To najbardziej reggaetonowy utówr, jaki kiedykolwiek zrobiłem, jak czysty ” – powiedział kolumbijski i autor piosenek w niedawnym wywiadzie z Miami. „Słucham Jhay od dłuższego czasu i uwielbiam go, coraz bardziej czuję, że jako kompozytor jest utalentowanym chłopcem… Nie musieliśmy dużo o tym myśleć, to wszystko miało sens. „

Przed premierą w zeszły weekend, Yatra wywołał poruszenie materiałem filmowym, w którym wydawał się być aresztowany przez policję. Właściwie była to część promocji , nagranego w zeszłym miesiącu w Miami.

„Udało mi się wydostać z więzienia, aby wziąć udział w premierze” – zażartował. „Muszę uważać na gliniarzy”.

W piosence Yatra i Portorykańczyk Cortez mówią swoim dziewczynom, z którymi mają gorący związek, że noszą prezerwatywy.

„Oczywiście seks jest częścią naszego życia i nie powinien być traktowany jako temat tabu, ale ważne jest, abyśmy chronili się przy tym” – powiedział Yatra.

„Jeden raz z pragnienia podejmujesz takie niedojrzałe lub szalone decyzje i kończysz w sytuacjach, z których nie ma wyjścia lub stawiasz tę drugą osobę w bardzo mocnej sytuacji. Musisz być bardzo odpowiedzialny, ponieważ nie tylko bawisz się swoim życiem i swoimi sprawami, ale także z tą drugą osobą, z którą dzielisz tę intymną chwilę ”- dodał.

do „Delincuente”, który od premiery w ubiegły czwartek miał ponad 2,7 miliona wyświetleń, wyreżyserował Daniel Durán, z którym współpracował również przy klipie „Pareja el año”.  została wyprodukowana przez Mauricio Rengifo i Andrésa Torresa, z którymi Yatra pracował już przy utworach takich jak „Pareja del año” i albumie „Fantasía”.

Yatra nagrał swoją część utworu w Hiszpanii, gdzie nagrywał nadchodzący muzyczny „Érase una vez… pero ya no” meksykańskiego reżysera Manolo Caro, w którym dzieli się napisami z Níą Correią i Mónicą Maranillo.

Sprawdź także  Aleks Syntek pokazuje swoje wpływy rockowe w „Eclipse de Luna”

W zeszłym tygodniu został ogłoszony finalistą Billboard Latin Music Awards za piosenkę „TBT” z udziałem Rauwa Alejandro i Manuela Turizo w kategorii Latin Pop Song of the Year.

„Uwielbiam tę piosenkę, to jedno z moich ostatnich wydawnictw, zanim zaczęło się całe to szaleństwo pandemii. Przynosi mi dobre i złe wspomnienia z tamtego momentu, ale nadal miły jest fakt, że taka jest rozpoznawana tak długo później” powiedział.

Wkrótce weźmie udział w trasie koncertowej Enrique Iglesiasa i Ricky’ego Martina po Stanach Zjednoczonych i Kanadzie. Trasa rozpoczyna się 25 września w MGM Grand Garden Arena w Las Vegas, a kończy 20 listopada w Honda Center w Anaheim w Kalifornii.

Udostępnij

Powiązane posty

Zostaw odpowiedź