W „Control Z” nie możesz pogrzebać przeszłości


Pojawia się nowy haker i wywraca do góry nogami życie uczniów Colegio Nacional


W środę, 4 sierpnia, miała miejsce premiera drugiego sezonu „Control Z” projektu Netflix i Lemon Films po dobrym przyjęciu pierwszej części. Teraz powraca do walki z nowymi intrygami i problemami od innego „Hakera”, który będzie zagrażać każdemu i każdemu z tych, którzy bezpośrednio lub pośrednio zrobili coś „Luisowi” (Luis Curiel), którego śmierć była tragicznym i bolesnym momentem w fabule.

W jednym z wywiadów Ana Valeria Becerril, Michael Ronda, Yankel Stevan, Macarena García i Patricio Gallardo wypowiedzieli się o udziale w drugim sezonie, gdzie nic nie jest tym, czym się wydaje i gdzie obiecują, że publika będzie wciągana rozdział po rozdziale w historię.

Na przykład pod względem poziomów produkcji publiczność może zauważyć wyższy poziom we wszystkich aspektach:

„Zdecydowanie pod każdym względem serial miał niemały „wstrząs” w zakresie garderoby, makijażu i scenografii… wszystko jest znacznie dojrzalsze, a postacie są również znacznie bardziej złożone. Myślę, że od pierwszego sezonu wszyscy wykonaliśmy świetną robotę, ale teraz już mamy te postacie w sobie i mamy też większe problemy. Myślę, że wszystko staje się ciekawsze, bardziej intensywne i na pewno ludzie będą bardzo szczęśliwi i zadowoleni”, opowiada Ana Valeria („Sofía”).

Yankel, który gra „Raúla” i Patricio, który daje życie „Gerry’emu”, byli w pewnym sensie czarnymi charakterami w pierwszym sezonie, a teraz, po uświadomieniu sobie swoich błędów, będą starać się odkupić swoje winy: „Jeśli chodzi o moją postać i Patricio… „Gerry” kręci „Javiera” (Michael Ronda) i praktycznie nie mamy innego wyjścia, jak tylko uciekać, a w tym drugim sezonie „Raúl” jest osobą, która się dojrzewa, więc łatwo było mu wrócić i zobaczyć, co działo się po tym, jak ujawnił (wszystkich) sekrety, i tu właśnie dzieje się ta część usprawiedliwienia swojej postaci”.

Historie dla nastolatków mają coraz więcej adrenaliny i poruszają bardziej prymitywne tematy, a „Control Z” nie ominie tych kluczowych momentów, jak wyjaśnia Michael Ronda: „Kiedy wydaje się, że w szklance nie ma już więcej wody, rzucamy kolejne wiadro. Serial jest bardzo dobrze zrobiony, żeby dać Wam pomysł, podpaliliśmy dom, przewróciliśmy samochody… Żonglowaliśmy. Serial jest bardzo dobrze nakręcony i wyreżyserowany, myślę, że seria jest bardzo dobrze opowiedziana, a przede wszystkim akcja, którą zawsze trudno sfilmować, ponieważ potrzebni są kaskaderzy, protokoły bezpieczeństwa i ponieważ wokół planety Ziemii krąży wirus (COVID – 19), więc wszystko było znacznie trudniejsze, ale skończyliśmy, a oto seria”.

Sprawdź także  Atresplayer Premium prezentuje swoje nowości: trzy autorskie serie i długo wyczekiwane premiery

Każda postać w „Control Z” ma swoją własną historię, każda podejmie dobre lub złe decyzje, ale to uświadomi im swoje czyny , jak dzieje się z postacią „Natalii”, granej przez Macarenę: „Czymś, co myślę dzielimy z całą obsadę, jest to, że w tym sezonie widzimy bohaterów bliżej, znamy ich z dużo głębiej i bardziej ludzko, a dopiero w drugim sezonie (zobaczymy) konsekwencje tego, co się wydarzy ”. „Natalia” musi spłacić dług u niektórych sprzedawców narkotyków, „będzie to bardzo napięty sezon konsekwencji po konsekwencjach zarówno dla 'Natalii’, jak i dla innych postaci, aby zrozumieli, że nie kierują się we właściwy sposób” .

Obsada zgadza się, że chociaż serial jest oglądany przez wiele osób w różnych krajach i to daje sukces oraz sławę, pracują robiąc to, co lubią i z miłości do swojego powołania.  

O czym jest „Control Z 2”? 

W Colegio Nacional zaczyna się nowy semestr i wydaje się, że wszyscy już zapomnieli o „Luisie”. Przynajmniej do czasu, gdy nieznana osoba przejmie kontrolę nad sieciami społecznościowymi i grozi zemstą na tych, którzy zamienili jego życie w piekło. Po raz kolejny to „Sofía” musi spróbować odkryć, kto jest winowajcą, ponieważ akty zemsty nabierają coraz poważniejszych wydźwięków i na zawsze zmieniają życie tych osób.


Udostępnij

Zostaw odpowiedź