Vicente Fernández, stabilność zdrowia po wypadku


Rodzina pozostaje optymistycznie nastawiona co do stanu zdrowia, które Charro de Huentitán poprawia się stopniowo, po wypadku na ranchu


Stan zdrowia Vicente Fernández pozostaje stabilny, według jego syna Vicente Fernández Jr., który ponownie, w towarzystwie matki, pani Cuquita Abarca, udał się do szpitala, aby odwiedzić ojca, sprawdzić poprawę, którą stopniowo prezentował po ośmiu dniach hospitalizacji.

W skrócie, Fernández Jr. wskazał, że jego rodzina pozostaje optymistycznie nastawiona do poprawy, którą Charro de Huentitán stopniowo przejawia po operacji kręgosłupa.

„Jesteśmy bardzo szczęśliwi, każdego dnia odnosi większe korzyści, ma lepsze postępy. Jestem bardzo wdzięczny wszystkim mediom i całej publiczności za przekazane wyrazy wsparcia(…) Reaguje lepiej niż wczoraj” Vicente Jr. skomentował po wyjściu ze szpitala i bez tak dużej obecności mediów, po prośbie szpitala, aby nie generować zbyt dużej ilość osób jako środka ostrożności przed zarażeniem.


Według Vicente Fernández Jr. – najstarszego z jego synów – piosenkarz miał wypadek 6 sierpnia i spowodował uszkodzenie kręgów.

Dodał wtedy, że Vicente jest stabilny po operacji, jednak przyznał, że jest przerażony tym, co się stało, ponieważ zaledwie kilka tygodni wcześniej „Cente” został przyjęty do szpitala z powodu infekcji dróg moczowych.

Udostępnij
Sprawdź także  Krytykuje się Rosalię za wygraną w Latin VMA, skoro jest Hiszpanką

Zostaw odpowiedź