Vencer el pasado: Angelique Boyer żegna się z Renatą. Jaki jest jej następny projekt?


Angelique Boyer zakończyła nagrania telenoweli Vencer el Pasado, w której zagrała Renatę Sánchez


Aktorka zakończyła kręcenie melodramatu w ten weekend po pięciu miesiącach intensywnej pracy. 

Za pośrednictwem swojego konta na Instagramie artystka udostępniła zdjęcie, na którym pojawia się z szerokim uśmiechem trzymając klaps. 

„Bardzo dziękuję Rosy Ocampo za tę możliwość, bardzo cię podziwiam. Dziękuję zespołowi literackiemu za Renatę, produkcji za stworzenie takiego ludzkiego środowiska, moim kierownikom produkcji Soco Lemusowi i Marianie. Moje wyrazy szacunku. Wszystkim pracownikom forum i lokalizacji dziękuję za dobre wibracje ”- napisała. 

Podziękowała również swoim kolegom za hojność, życzliwość i życzyła im wielu sukcesów w kolejnych projektach. 

W tej samej publikacji Boyer nie zawahała się wspomnieć o swoim partnerze Sebastianie Rulli. 

„Moja miłości, podziwiam Cię i uwielbiam dzielić się z Tobą wszystkim. Jesteś towarzyszem mojego życia, kocham cię ”, zakończyła. 

W ciągu kilku minut artystka otrzymał miłe komentarze od África Zavala, Sebastiána Poza i Ana Paula. 


Co czeka Angelique Boyer po Vencer el pasado

W przeciwieństwie do Sebastiána Rulli, który w zeszłym tygodniu odnowił swój kontrakt z Televisą, Angelique Boyer najwyraźniej nie ma nic zaplanowanego na najbliższy czas.

Chociaż firma pracuje obecnie nad kilkoma produkcjami, które mają się ukazać między tym rokiem a 2022, nazwisko aktorki nie pojawia się obecnie w żadnej obsadzie. 

Jeśli żadna oferta pracy nie zostanie sfinalizowana, oczekuje się, że Boyer weźmie długo opóźniony urlop. Pamiętajmy, że przed przyjęciem głównej roli w Vencer el pasado dała znać mediom, że chce zrobić sobie dłuższą przerwę od produkcji.

„Zdecydowanie dam sobie spokój, nawet jeśli nie chcę. Na ekranie nie pojawię się, przynajmniej przez rok” – powiedziała w październiku 2020 roku. 

Sprawdź także  Quererlo todo: pierwsze zapowiedzi nowej telenoweli Televisy

Jednak po przeczytaniu propozycji Rosy Ocampo zmieniła zdanie i postanowiła dołączyć do obsady.

Udostępnij

Zostaw odpowiedź